פרסומת
דלג

סגול ולא מזעזע

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 7/3/2018 10:30 ● מה נשמע 538
הוא ישווה לחדר מראה עתידני ומיוחד- הסגול אולטרה ● אחרי שהירוק העמוק עשה לנו את זה בחורף החורף, קבלו את הצבע החזק לעונת הקיץ הקרובה ● רק זהירות- אל תשתוללו איתו
סגול ולא מזעזע

כשחברת 'פנטון', חברת הצבעים הגדולה בעולם, מכריזה על הצבע המוביל שלה לעונה הקרובה, זה בדיוק הצבע שיהפוך לצבע השנה. אחרי הירוק תפוח שעשה לנו את זה בקיץ שעבר, והירוק העמוק שעשה לנו את זה בחורף שמסתיים בימים אלו ממש, תנו כבוד לסגול שירעיד את עולמנו בקיץ הקרוב. ולא סתם סגול אלא סגול אולטרה, כזה שלא תוכלו להישאר אליו אדישים. זה מתחיל מהקירות שיכולים בהחלט לעטות על עצמם את הצבע המיוחד הזה ועובר דרך ריהוט, חפצים לעיצוב הבית, כריות נוי, וילונות והתעוזתנים גם יעזו להכניס אותו למטבח. מה שכן, דווקא בגלל שמדובר בצבע דומיננטי, לא מומלץ להשתמש בו במנת יתר שעלולה לעיצור את התוצאה ההפוכה- אי נעימות. לכן שימוש עדין בהבלטת קיר אחד או שניים, תוספת זריקות צבע לחדר או רהיט כזה או אחר, יעשו בהחלט את העבודה.
אגב, אם תהיתם על מה ולמה סגול? כדאי שתדעו שחברת 'פנטון' עשתה את זה כמחווה לזמר הפופ פרינס - שמת באפריל 2016. חברת הצבעים 'פנטון' מכתיבה את צבע השנה משנת 2000. זהו הגוון ה-19 שנבחר על ידי החברה. מומחי הצבע של פנטון בוחנים את הטרנדים העולמיים - מאמנות ובידור ועד עיצוב הבית, יעדי תיירות פופולריים ועוד - על מנת לאתר את הצבע המדויק מתוך מניפת הגוונים הענפה. אם להודות על האמת, קצת קשה לדעת מי משפיע על מי - האם עצם בחירת הצבע מעוררת את הטרנד, או שמא רק מכוונת זרקור שחושף את מה ששכן עד כה מתחת לפני השטח? כך או אחרת, על פי רוב - המציאות מתיישרת עם הקו הזה.

 

 

הולך טוב עם מתכת וקטיפה


 אם תהיתם על מה ולמה ועם מה הולך הסגול הזה, תרשמו לפניכם כי הסגול אולטרה הולך מצוין עם צבעי מתכת ובעיקר עם צבע כסף. כמו כן משתלב הסגול עם הקטיפה שכובשת בקיץ הזה את האקססוריז לבית. אמנם יש להיזהר כי שילוב של שני אלו עלול לשוות לחדר מראה זול משהו ואולם בשימוש מושכל ולא מוגזם, תשיגו את המטרה. ניתן לשלב את הסגול אולטרה גם בבית המעוצב בעיצוב חדשני אבל גם בבית בעיצוב רטרו. הוא יילך פחות בבית בעיצוב כפרי.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש