פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 7/3/2018 11:03 ● ערב ערב 2853
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

רגע לפני התמונות של פורים, אנחנו חייבים חוב מהשבוע שעבר, וזה המזל טוב ליוחאי שטרית יחצ"ן השאטו, שחגג יום הולדת עם מאות בליינים שהגיעו לקחת חלק בחגיגה וביניהם אנשי לילה רבים, חברים ויחצנים של מקומות הבילוי השונים בעיר. בתמונות: המפרגנים ליוחאי- די ג'יי רז קשתי, היחצן אביאל מזרחי, מעצב השיער יהודה ניני, רועי עמרם ממסעדת אשכרה ואחרים. רוי טופז מהבעלים של השאטו דאג לעשות שמח עם המיקרופון שנשאר צמוד אליו כל הערב.


 

בשאטו ציינו במהלך כל השבוע את חג הפורים כשגופים שונים בחרו לחגוג במקום את המסיבה השמחה ביותר במהלך כל השנה. בין הגופים שחגגו נצפו עובדי המצפה התת ימי ועובדי חברת אגד שחגגו עד השעות המאוחרות של הלילה.


 

סוף השבוע הפורימי שעבר על אילת היה ללא ספק בסימן די ג'יי מרשמלו, ויריית הפתיחה של מועדון הסלינה לעונת קיץ חמה במיוחד. די ג'יי מרשמלו, מהיוצרים המובילים בעולם, הגיע לרייב פורים ענק שהתקיים במקום. כמובן שברוח פורים התחפשו כמה לדמות של מרשמלו כשהמוביל שבהם הוא מאיר לוי שזכה אף לתמונה עם המקור במפגש מעריצים שהתקיים במקום.


 

בביטלס התקיימה מסיבת פורים תוססת ועליזה במיוחד עם תחרות תחפושות כשאת הפרס הראשון טיסה לאמסטרדם בחסות סוכנות הנסיעות צרפתי טורס קטפו מורן ויקיר.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש