פרסומת
דלג

דובי כהן יכריז על ריצה לראשות העיר אחרי פסח

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 9/3/2018 16:28 ● ערב ערב 2853
חשיפה פוליטית ● לאחר סקר שערך במהלך החודש האחרון, החליט דובי כהן להכריז על ריצה לראשות העיר ● המועד הרשמי חודש אפריל, מיד לאחר שיערוך עם איציק מויאל סקר משותף ● כהן: ''איציק מויאל משלים אותי, ביחד נוכל להביא לסיבוב שני, לחבור יחד ולהביא לשינוי השלטון''
דובי כהן יכריז על ריצה לראשות העיר אחרי פסח

דובי כהן שישב על הגדר הפוליטית עד כה החליט כך מסתמן לרוץ לראשות העיר, זאת לאחר סקר שערך במהלך החודש האחרון ושלדבריו מראה כי לא כל שנדרש זה להסיט 5%-10% מהקולות של מאיר יצחק הלוי אליו על מנת להביא לניצחון. ב-15 באפריל צפוי כהן לערוך סקר נוסף בשיתוף המועמד עו"ד יצחק מויאל, כאשר כהן מדגיש כי הוא בהחלט רואה בו שותף לריצה משותפת לקראת הסיבוב השני.
 
אני מבין שנפל דבר והחלטת להכריז אחרי פסח?
"כפי שזה נראה עכשיו זה נראה יותר ממשי, אני עדיין מחכה לטיימינג הנכון אבל אם לשפוט על פי השטח זה  יותר נראה כן מלא. 

זה לאור תוצאות הסקר שערכת? הן היו עד כדי כך טובות?
אני לא חושב שהן היו כל כאלה טובות כמו שהם הראו על שיפור מבחינתי.

זרוק תוצאות 
אני אתן לך את הפאנץ', אני מול מאיר זה 28% לו לעומת 11% לי במצב שלי כרגע עוד לפני שהכרזתי, כש-40% מהנשאלים לא מכירים את דובי. אל תשכח שעד היום אף מועמד לא סקר, כך שכל מי שקיבל טלפון מסוקרים יצא מנקודת הנחה שמדובר בסוקרים זל מאיר ובהתאמה אמר להם את מה שהם רצו לשמוע. 

אז מה תמונת המצב מול מויאל ומומו?
אם מויאל ייקח סדר גודל של 15%-20% ומאיר עומד על סדר גודל של 40%-45%, אז לי מספיק 25% על מנת להיות ראש עיר.


למה?
כי אני ומויאל ביחד צריכים להוריד את מאיר 5%-10% על מנת לייצר סיבוב שני ואז נתאחד תחת המועמד המוביל ונוכל לקחת את הבחירות עם ה-15-20% שלו וה-25% שלי שחיבור ביניהם יעבור את ה-40% שזה הנתון שמכריע את הבחירות. זה ההיגיון שמנחה אותי ולפני חודש עוד לא היה לי אותו.

אני מבין שהסקר הזה לא היה לגמרי תקני נסקרו בו כ-400 איש בלבד
נכון, ולכן אני עדיין לא מכריז רשמית ואערוך סקר נוסף ב-15 באפריל לאחריו תצא ההכרזה הרשמית. אגב, את הסקר הזה אערוך בשיתוף עם איציק מויאל.

ומה עם מומו?
אני לא לוקח בחשבון את מומו ככוח עולה. 

מישהו אחר שאתה כן לוקח בחשבון?
את יוסי בדש.

איך אתה רואה את החיבור שלך עם מויאל?
הוא יותר חזק בשכונה א', בעוד שאני יותר חזק בשחמון, הוא גם מביא נוגס ממאיר חלק מהקולות הדתיים, ובמקביל גם מש"ס וחב"ד. הוא משלים אותי במקומות שחלשים אצלי. אנשים אומרים נצביע מאיר לא כי הם רוצים בו אלא כי הם אומרים אין אלטרנטיבה נכונה, אז מויאל אולי לא ניהל מערכות גדולות, אבל הוא בחור רציני שרוצה לשנות והוא בצד הדתי יותר כך שזה לגמרי יכול להתאים. אני לא רואה לא את יוסי בדש ולא את מומו מצליחים להביא יותר מ 200-250 קולות כל אחד וזאת מניסיון קודם. 


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק