פרסומת
דלג

בייבי - מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 3/4/2018 10:18 ● מה נשמע 542
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי - מי כוכב של אמא?

 

הכי סבא וסבתא

 

הניה (משלנו) וגדי בל (ישרוטל) הם הסבא וסבתא הכי פעילים והכי העניינים. בחגים וגם סתם ביום יום תמצאו אותם עוזרים לילדים עם הנכדים, נהנים מכל רגע עם שבט הדור הבא שלהם. תראו בעצמכם.

 

חוגגת עם החברות

 

מזל טוב לטוהר ששון הנסיכה, שחגגה את יום הולדתה ה-10 עם החברות הקרובות. אמה דקלה סגרה לה  יום הולדת בסגנון קצת אחר, כזה שייתן להן להרגיש כאילו הן בחופשת שופינג מפנקת וזה כלל המון צילומים, שטיח אדום, מגנטים מתנה, עוגת יום הולדת , חטיפים והמון שמח.

 

גדלו בשנה

 

מזל טוב לנתנאל המהמם שחגג יום הולדת 3 ולאחותו תהילה הנסיכה היפה שחגגה יום הולדת 5. השנים ילדיהם של שירן ורועי קרויטרו מהממלכה המתוקה של שירן חגגו להם את יום הולדתם בהפקת ענק שהתקיימה במלון בי קלאב כשעל ההפקה היו מופקדים גיא ואוריאנה אברהמי  מקנדי החברה המתוקה ...

 

לוכד החלומות שלהם

 

אריאל ורון, בני דודים מקסימים, הגיעו לאחרונה להצגה 'תופר החלומות' בתיאטרונצ'יק, והופתעו לגלות שיש גם יצירה אחרי ההצגה...בעקבות מה שראו בהצגה, הכין לעצמו כל ילד לוכד חלומות. השניים יצאו מההצגה סופר מרוצים, שכן לא רק נהנו מההצגה אלא חזרו הביתה עם מזכרת ועם לוכד...


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש