פרסומת
דלג

המציל שהותקף כינה את הילדה שמנה

מאת: מערכת ערב ערב ● 4/4/2018 01:42 ● ערב ערב 2856
בסרטון  שצולם אתמול בבית מלון השייך לרשת פתאל באילת, נראית משפחה שלמה שנפשה בעיר תוקפת את מציל המלון לאחר שקרא לאחת מבנות המשפחה ''שמנה''. ''כשלתי בלשוני אך זה לא צתדיר את הלינץ''', אמר המציל בעקבות האירוע. במשטרת אילת מתחו ביקורת על המלון על שלא דיווח על האירוע כנדרש. המשטרה החלה בחקירת האירוע אף שלא הוגשה תלונה במשטרה
המציל שהותקף כינה את הילדה שמנה
צילום מסך מהסרטון שהופץ ברשתות החברתיות

אתמול (שני) אחה"צ, במלון רויאל ריזורט השייך רשת פתאל באילת התפתחה קטטה המונית: על פי עדי ראייה, ביקש המציל בבריכה מילדה לצאת מהג'קוזי משום שאסור לה לשהות בו. בעקבות דרישתו החלו בני משפחתה של החלדה לתקוף אותו. בסרטון המקרה שתועד ע"י אחד  מאורחי המלון והופץ ברשת, נראים בני המשפחה כשהם תוקפים ומקללים את המציל, ומכים בכל אברי גופו, ואף קרעו את חולצתו, כשהאיש אפילו לא מנסה להגן על עצמו. עם זאת לא הוגשה תלונה למשטרה על התקיפה. משטרת אילת שקיבלה את הסרטון, פתחה בחקירת האירוע.

המציל (61) סיפר כי האירוע החל לאחר שכשל בלשונו וכינה את הילדה שמנה. בראיון לאלמוג בוקר מערוץ עשר הוא אמר שביקש מהילדה ומילדים נוספים ששהו בג'קוזי, לצאת ממנו שכן מועד סגירת הבריכה מתקרב: "ביקשתי מהם שיתחילו לצאת כי אנחנו סוגרים את הבריכה. אף אחד לא התייחס, לא המבוגרים ולא הילדים. בשלב מסוים, אחרי הפעם הרביעית או החמישית שביקשתי לצאת, הייתה שם ילדה גדולה מעבר לממוצע הרגיל. אני כשלתי בלשוני. אמרתי לה ילדה אני מבין שאת קצת שמנה וקשה לך לזוז, אבל אין מה לעשות את חייבת לצאת כי אנחנו סוגרים". אז החלה אמה של הילדה להכות אותו. "האימא ישבה לידי ופתאום היא התעוררה. חמש פעמים ביקשתי מהם לצאת והיא לא שמעה שום דבר. אמרתי לה, את צודקת, כשלתי בלשוני אבל היא צריכה לצאת. היא אמרה לי, לא אני אפרק לך את הצורה, אני אהרוג אותך", אמר. "אמרתי לה עם כל הכבוד, בלי אלימות. זאת מדינת חוק. אני מצטער על מה שאמרתי, לא התכוונתי אבל בלי אלימות. אם את משתמשת באלימות, אני מתקשר למשטרה. היא נדלקה עוד יותר ואמרה לי אני המשטרה. ואז האימא באה והתחילה לצעוק. אמרתי לה: 'גברת בלי אלימות', אבל לא עזר שום דבר". 


בשלב זה, לדבריו, הצטרפו לתקיפה בני משפחה נוספים. "ניסיתי לבלום אותה, לא הרבצתי, ניסיתי לבלום אותה ואז הגיעו עוד שבעה אנשים משום מקום. אחד הכניס לי בעיטה לצלעות. מזל שהיו שם ירדנים שעובדים במלון ומשכו אותי אחורה". הוא סיכם: "מה שהכי כואב לי זה ההתנהלות של המלון, כי אמרתי להם: 'אני טעיתי', ותגובת המלון הייתה שהוציאו אותי מהבריכה ומחר יש לי שימוע לפני פיטורין. אני בן 61 ובדרך כלל אני מקבל רק מחמאות. האורחים עדיין במלון, אז ביקשו ממני לא לבוא למלון כדי לא לעשות מהומה ואמרתי להם: 'אין קשר בין מה שאמרתי ללינץ''. אמרתי להם: 'אין קשר. אני טעיתי, אבל מה עם הלינץ' שעשו לי?'". 

אביה של הילדה אמר לחברת החדשות כי המציל פגע בילדה מילולית ופיזית. "אשתי במצב נפשי לא טוב. הבת שלי מבוהלת. הוא פגע בילדה מבחינה מילולית. הילדה ישבה שם בג'קוזי, זאת ילדה בגיל 15. ביקש ממנה לצאת. אז היא סימנה לו: 'רגע, אני כבר יוצאת'. הוא העליב אותה, אמר לה: 'תוציאי את השומנים שלך'", סיפר. "היא ילדה שהיא קצת שמנה וקצת פגיעה, אז הוא אמר לה: 'תוציאי את כל השומנים שלך מהבריכה ותעופי מהג'קוזי'. אז היא אמרה את זה, אז התחילו הצעקות, אז הוא תפס אותה, אני לא יודע למה לא מראים את זה שהוא תופס אותה מהגרון. ואז התחילה כל המהומה. יש סרטון, אני לא יודע למה המלון לא מוציא את הסרטון הזה שמראים שהוא תופס אותה בבירור".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש