פרסומת
דלג

האם תסגור המשטרה את המלון שלא דיווח על הקטטה?

מאת: מערכת ערב ערב ● 4/4/2018 15:50 ● ערב ערב 2856
משטרת אילת צפויה לזמן בקרוב את מנהלי מלון לאונרדו ריזורט באילת, בו פרצה אתמול קטטה המונית בין נופשים במלון למציל שבבריכה, לשימוע, זאת במטרה לברר את נסיבות התקרית. על הפרק, כך נראה, עומדת אף סגירתו האפשרית של המלון.
האם תסגור המשטרה את המלון שלא דיווח על הקטטה?

גורמים במשטרת אילת מתחו היום (ד') ביקורת חריפה על התנהלות המלון שלא מצא לנכון להגיש תלונה על האירוע ונמנעו מלדווח על האירוע. רק לאחר צפייה בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות ובערוצי חדשות האינטרנט, נכנסו לתמונה חוקרי המשטרה. הנהלת המלון מסרה בתגובה כי:  "העובד נשלח להגיש תלונה במשטרה על פי הנהלים".

עוד עולה, כי מחקירת המשטרה עד כה את נסיבות הקטטה עולות עדויות סותרות בנוגע לנסיבות שהובילו לפריצתה. עדי ראייה שהיו במקום העידו כי התקרית החלה סמוך לשעת הסגירה של הבריכה, כאשר ביקשו מהאנשים לצאת מהמים. המציל, בן ה-61, כינה את אחת הבנות שמנה ואימה ששמעה את חילופי הדברים ביניהם החלה תוקפת אותו פיזית.

עד אחר אמר ש: "האם החלה לתקוף את המציל ולהרביץ לו יחד עם אנשים נוספים. המציל התנצל וביקש סליחה ובכל זאת המשיכו להרביץ לו". המשתתפים בקטטה טענו בחקירתם כי המציל היה זה שתקף את הילדה ראשון כשאחז בגרונה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש