פרסומת
דלג

מלון הנסיכה חזר לפעילות?

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 5/4/2018 08:46 ● ערב ערב 2857
אף שטרם הסתיימו השיפוצים במלון הנסיכה ● הוא פעל במהלך חופשת הפסח כאשר אנשים נצפו נכנסים ויוצאים בשעריו ● חדרי המלון הוארו גם בשעות הלילה ורכבים נכנסו דרך מחסום השרשרת לצדו הוצב שומר ● מחברת נצבא הבעלים לא נמסרה תגובה עד למועד סגירת הגיליון ● נצבא: ''אין כל שירותי מלון למעט לינת הפועלים'' 
מלון הנסיכה חזר לפעילות?

מלון הנסיכה העומד נטוש מאז אולצה רשת ישרוטל להפסיק את ניהולו בשל החלטת הממונה על ההגבלים העסקיים, חזר לפעילות במהלך חג הפסח. במקום נצפתה תנועה ערה של אנשים שנכנסו ויצאו מחדרי המלון ורכבים נכנסו בשערי חניית המלון ששורשרה בשרשרת לצדה הוצב שומר. בשעות הלילה עלו האורות מחדרים במלון וניכר כי הוא מצוי בפעילות גם בשעות הלילה. 'ערב ערב' פנה בשאלות בנושא לחברת נצבא בעלת המלון. כך ביקשנו לברר האם קיבל המלון טופס 4 לשם הפעלתו מעיריית אילת, האם הוא משלם ארנונה כנכס פנוי או תפוס, האם הוא מחובר לחשמל ומים וכן ביקשנו לברר מיהם אותם אנשים המתגוררים כיום במלון, האם מדובר בשוכרים לתקופות ארוכות או בנופשים בתשלום, או פועלים, או אפילו פולשים שנכנסו למלון במהלך החג. מחברת נצבא נמבר בתגובה: במלון מתבצעות עבודות שיפוץ נרחבות. הפועלים מתאחסנים בחדרי המלון. אין כל שירותי מלון למעט לינת הפועלים. 

 


בחודש פברואר האחרון פורסם 'ערב ערב', כי מלון הנסיכה המצוי מזה תקופה ארוכה בשיפוצים, עדיין אינו מוכן ולדברי מי שערכו סיור במקום, כולל אנשי מקצוע, בוודאי לא יהיה מוכן לקראת פסח השנה ואף לא בקיץ הקרוב. ביולי שעבר מסר מנכ"ל נצבא בעלת המלון כי: "כשראש העיר והצוות שלו נרתמים לפרויקט אנחנו רותמים את היכולות הכלכליות שלנו ושועטים קדימה". אלא ששמונה חודשים מאוחר יותר נראה שהשעטה נעצרה והפכה לזחילה. באותה עת מסר אטיאס ל'ערב ערב' כי המלון יפתח "לקראת אפריל 18', לקראת הפסח.". עם זאת מקצב העבודה במקום וההתקדמות ברור שזה לא יקרה, ולדברי ראש העירייה - גם לא בקיץ הנוכחי.
בשיחה עם 'ערב ערב' תקף יצחק הלוי את התנהלות החברה וקצב השיפוצים האיטי: "הדברים מאוד מאוד ברורים. מאחר ואנחנו מבינים שיש כאן התמהמהות לא הגיונית, שגורמת לעיר נזק תדמיתי ונזק אסתטי הודעתי בכתב למנכ"ל, פרי אטיאס, שכמו שהדברים נראים לא משאירים בפני ברירה, ואני אצטרך לחשוב אם להעביר את הקצאת החוף לאופציות אחרות. זה המקום בו יש אפשרות לעיריית אילת לקדם דברים ולא להישאר במצב בלתי אפשרי עם סימני שאלה שזה מצב לא תקין לחלוטין". בכוונת יצחק הלוי להיערך בקרוב על מנת למצוא פתרון להפעלת החוף בידי גורם אחר כבר בקיץ הקרוב.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש