פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 9/5/2018 18:38 ● ערב ערב 2862
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד

מזל טוב לשניר סינקלר מנהל הבר של השאטו שחגג את יום הולדתו, וצוות המועדון פינק עם הפקת רוויית אלכוהול, פינוקים וים של מפיות שהתעופפו להן באוויר.

 

מזל טוב לשלומי מאמו זמר הבית של האילתים שחגג את יום הולדתו בים של הפקות ביניהן מסיבת הפתעה לו ערכה בת הזוג מזי אסף ומסיבת יום הולדת כהלכתה שהתקיימה בביטלס עם כל החברים והפינוקים שהרעיפו עליו אליהו כץ ורועי חזן הבעלים של הביטלס.

 

מקווים ששריינתם מקום פנוי ביומן ל-18.5 כי בצהריי יום השישי במהלך חג השבועות תתקיים על גג הניין ביץ' מסיבת ההשקה איביזה גלובלסשן על המרפסת שתלווה אותנו בקיץ הקרוב ומסיבת יום ההולדת של חן לבון מקים ויוזם קבוצת הפסטיבלים של אילת ומנהל השיווק של מול הים.

מיגל גרחי, מטובי הדי ג'ייז באיביזה ובאירופה ינגן במקום, ביחד איתו - גם די ג'יי מוג'ון, חן ערוסי, שלומי אברץ וזאזי. 

המסיבה תועבר בשידור חי וישיר למיליוני מאזינים בעולם על ידי איביזה גלובאל, ואתם רוצים להיות חלק ממנה. בתמונה: חן לבון עם תומס לוי הבעלים של הברדק, מתכננים יחד את האירוע.

 

מזל טוב לנהג המונית רועי קרויטרו שחגג את יום הולדתו ה- 30 במסיבה שהתקיימה בפלאג אין. חדר מספר 7 אירח את רועי ושירן יחד עם החברים הקרובים לערב מצחיק, רווי אלכוהול, שירי קריוקי ועוגה אחת גדולה, יותר נכון המבורגר אחד ענק שהוכן במקום עוגת יום הולדת על ידי בי.טי שממשיכים לשבור את השיאים של עצמם.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש