פרסומת
דלג

באו עם אופניים זולות ויצאו עם אופני שטח יקרות

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: דוברות המשטרה ● 9/5/2018 19:59 ● ערב ערב 2862
שני זוגות אופנים בשווי כ-5000 שקל נגנבו במהלך תחרות הג'ירו איטליה שנערכה באילת ביום ראשון ● האופנים נגנבו ממתחם שאובטח על ידי חברת שמירה פרטית ● בעקבות מידע מאזרחים שהגיע למשטרה נתפסו שני קטינים והאופנים הושבו לבעליהם
באו עם אופניים זולות ויצאו עם אופני שטח יקרות

ביום ראשון הסתיים באילת מרוץ הג'ירו איטליה , המרוץ שנמשך שלושה ימים סוקר על ידי כלי תקשורת רבים בעולם ונצפה על ידי כ-300 מיליון צופים. אילת קיבלה חשיפה מרובה אולם דבר אחד העיב על השמחה, שני זוגות אופניים יוקרתיות נגנבו ממתחם מאובטח. 
בפוסט שהועלה ברשתות החברתיות ביום ראשון, נכתב כי שני זוגות אופנים נגנבו ממתחם האופניים שהוקם על מנת לשמור על אופני הרוכבים. הפוסט לתגובות רבות מצד תושבים. "המרוץ מביא גאווה לעיר אילת ומיליוני צופים, חבל שבגלל גנבים קטנים ייהרס השם של העיר", כתבה אורלי תושבת העיר. "אנשים קטנים, לגנוב אופנים של מתחרים שמגיעים מכל העולם, כאשר הכל מצולם, זה להיות טיפש אמיתי זה רק עניין של זמן עד שיתפסו אותם", כתב גולש בשם רועי.   
בעקבות הפרסום, הגיע מידע למשטרה מאזרחים שהבחינו בפרסום ובאופניים והמשטרה הניחה ידה על שני קטינים חשודים והאופנים הוחזרו לבעליהם. 


ממשטרת ישראל נמסר:  ״משטרת ישראל עושה מאמצים רבים על מנת לחשוף עברייני רכוש, לסכל ולפענח עבירות רכוש ולהחזיר את הרכוש לבעליו. ביום ראשון (6.5.18) יום סיום מרוץ "הג'ירו ד'איטליה" באילת, נערך מרוץ מקדים לתושבי אילת בו 470 רוכבי אופניים יצאו ברכיבה מאורגנת בהפקה של אגף הספורט בעיריית אילת. בסיום הרכיבה אחסנו הרוכבים את האופניים במתחם שאובטח על ידי חברת שמירה פרטית והגיעו אל מתחם המרוץ בכדי לעודד. שני קטינים תושבי אילת הגיעו למתחם ככל הנראה עם 2 זוגות אופניים שלהם ויצאו מהמקום עם 2 זוגות אופני שטח יקרות בשווי 5,000  שקל כל זוג. בעלי האופניים מיהרו להגיש תלונה במשטרה ואף הפיצו את תמונות האופניים שלהם ברשתות החברתיות. במקרה הזה הודות לערנות אזרחים ושיתוף מידע ברשתות החברתיות, הצלחנו לתפוס את החשודים מהר ולהחזיר את האופניים לבעליהם".


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש