פרסומת
דלג

גנבו טלפונים סלולריים וישבו בכלא

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 6/6/2018 19:15 ● ערב ערב 2866
בית משפט השלום באילת גזר עונש של ארבעה וששה חודשי מאסר על שני צעירים שגנבו טלפונים סלולריים מאוהלים בחוף הים
גנבו טלפונים  סלולריים  וישבו בכלא

בית משפט השלום באילת גזר עונשי מאסר בפועל על שני נאשמים בעבירות הפרעה לשוטר בעת מילוי תפקידו, גניבה, הסגת גבול ושיבוש מהלכי משפט. 
על פי כתב האישום השניים הגיעו בחודש יוני 2017 לחוף המגדלור ונכנסו לאוהל בו לנו המתלוננים ממנו נטלו הנאשמים שני מכשירי טלפון סלולריים. כשהגיעו השוטרים למקום הבחין בהם נאשם 2 ושמט מידיו את מכשירי הטלפון כדי להפריע או להכשיל הליך שיפוטי ומיד לאחר מכן נמלטו הנאשמים מהמקום, תוך שהשוטרים הרודפים אחריהם צועקים לעברם "עצרו משטרה" אך הם לא עצרו, עד שהשוטרים השיגו אותם. מהלך זה מיחס לנאשמים על פי כתב האישום "כוונה להכשיל או להפריע לשוטרים במילוי תפקידם ". 
בטיעונים לעונש התחשבה השופטת ליאורה אדלשטיין בנאשם 1 "נאשם זה נעדר עבר פלילי, הוא צעיר בגילו ותושב זר ומרוחק ממשפחתו", השופטת גזרה עליו ארבעה חודשי מאסר בפועל. לנאשם 2 שהינו בעל עבר פלילי פסקה השופטת כי ירצה עונש של שישה חודשי מאסר. על שני הנאשמים נגזר בנוסף, מאסר על תנאי של שמונה חודשים למשך שלוש שנים בעבירת רכוש וקנס בסך 1000 שקל. עוד פסקה השופטת כי הנאשם יחתום על התחייבות בסך 1500 שקל שלא יעבור עבירות שהורשע בהן תוך 3 שנים. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש