פרסומת
דלג

הנהגת העתיד של צעירי אילת

מאת: רותם ג'קסון ● צילום: ● 4/7/2018 19:35 ● ערב ערב 2870
שני שמות חדשים של בני אילת הצטרפו לרשימת 'צעירי אילת' ● שחר אדרעי (שגי) ושמוליק שלם ● עבור שלם שכבר כיהן כחבר מועצה זהו סיבוב שני בפוליטיקה המקומית ● מתן בארי מצדו כבר מכריז כי בבחירות הבאות יציג מועמדותו לראשות העיר
הנהגת העתיד של צעירי אילת
שמוליק שלם ושחר אדרעי

שני שמות חדשים ברשימת 'צעירי אילת' – שניהם בני אילת – שחר אדרעי המוכר לכולם בשגי (37), נשוי + 2 הבעלים של אטרקציית החתירה בסאפ ושמוליק שלם (46), רווק, בעליה של אכסניית הנסיך הקטן ומשמש כיו"ר וועד מרכז התיירות, מה שאומר שהלה היה שותף מלא לתהליך השיפוץ המאסיבי שעבר המקום בשנתיים האחרונות. שגי ושלם, שניהם בני אילת. עבור שלם, שהיה בעברו חבר מועצה בתקופת גבי קדוש בשנת 1998 זהו סיבוב שני בפוליטיקה המקומית. אז הוא שימש בתפקיד יו"ר צעירי צ.מ.ד בראשותו של שמואל פילוס. כיום הוא חבר כאמור ל'צעירי אילת' שלדבריו הראתה עשייה מצוינת בקדנציה הנוכחית ומדברת בשפה נכונה עבור הצעירים. "החלטתי שהגיע זמני לשוב לפוליטיקה ולסייע ציבורית. גילית סיעה שלדעתי מתעסקת בדיוק באג'נדה שאני מאמין בה", אמר שלם השבוע ל'ערב ערב', "בן אפרים ובארי הם שני חבר' מצוינים שאני מאמין שאני יכול לעזור להם הרבה בקדנציה הקרובה. הפוליטיקה היא לא מטרה אלא אמצעי עבורי. אני חושב שיש לי הרבה מה לתרום בכל מה שנוגע לקידום התייטרות והחופים בעיר כי אני מגיע מתחום התיירות, אבל גם בתחום החינוך האוניברסיטאי חשוב לקדם את אילת. יש לי כרגע זמן פנוי ואני לא מגיע לבד, אני חבר בקבוצה עסקית גדולה של בני אילת מתחומי המסחר התיירות והתעשייה, שמחזיקה כ-1000 עובדים. ביחד איתם נקדם סיעה צעירה, נקייה ותמשיך לעשות הרבה כפי שעשתה עד כה".
שגי, הוא כאמור יליד אילת, בן דור שלישי למקימי העיר . הוא שירת בפלחה"ן גיבעתי כלוחם וכיום הוא מפיק ספורט מורשה מטעם משרד הכלכלה והמסחר, ובעלים של בית ספר לחתירת סאפ. שגי הוא דמות מוכרת בחיי העיר והוא שותף ומקדם את קבוצת הפסטיבלים שהפיקה בין היתר את פסטיבל הבירה, הוא מאמין בתרבות וספורט ימי כמנועי צמיחה לתעסוקה, תיירות ואיכות חיים באילת."אני מאמין בקבוצת צעירי אילת כדור הבא של הנהגת העתיד ורוצה לתרום מזמני לעיר מנקודות ההשפעה הרשמיות", הוא אמר השבוע ל'ערב ערב’.

מתן בארי, העומד בראש סיעת 'צעירי אילת', הודיע השבוע כי פניו לראשות העיר בקדנציה הבאה. "נכנסנו לפוליטיקה על מנת לשנות מבפנים, ופנינו לראשות העיר לא פחות, אנחנו דור העתיד של העיר הזו ואנחנו עתודת ההנהגה שגדלה מתוך העיר ומכירה את צרכיה כי טוב. אני בהחלט רואה עצמי מתמודד לראשות העיר בסיבוב הבא, ולכן מי שנותן לנו כוח היום, בונה את התשתית להנהגת המחר". בתוך כך, וברוח הדברים, חשף בארי את הלוגו החדש של סיעת 'צעירי אילת' היקודם תחת הסלוגן – הנהגת העתיד.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש