פרסומת
דלג

כעת מסתבר: להפועל פתאל אילת חובות בגובה מיליון ש''ח

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 1/8/2018 19:56 ● ערב ערב 2874
בישיבת חירום של ההנהלה, שכינס ביום שני השבוע יו"ר הפועל אילת נחי אינדיק, עלה על סדר היום הצורך הדחוף בנטילת הלוואה חיצונית לטובת כיסוי של כמיליון ש"ח חובות העונה שעברה, שלא על כולן ידע היו"ר בעצמו ● המטרה: ניקוי השולחן ויציאה לדרך חדשה בזבזנית פחות ● כעת ממתינים לתשובתה של רשת מלונות 'פתאל' באם תמשיך גם העונה להיות נותנת החסות הראשית של הקבוצה ● לצד אלה, ממשיך המאמן דרוקר להרכיב את הקבוצה- הפורוורד האמריקאי ג'יי פי טוקוטו הוא הזר השני שחתם בשורות אילת
כעת מסתבר: להפועל פתאל אילת חובות בגובה מיליון ש''ח
בהנהלת הקבוצה מתכוונים לחתוך בבשר החי ולהפסיק את כל הבזבזנות שנרשמה בקבוצה בעונה שעברה. אינדיק

אפילו נחי אינדיק, מי שלקח על עצמו את תפקיד יו"ר הפועל אילת בכדורסל, לא ידע עד כמה גבוה יגיעו החובות שהצטברו בעונה שעברה. כשבכל יום מידפקים על הדלת עוד ועוד ספקים ושחקנים ששיחקו בקבוצה בעונה שעברה, שלא קיבלו את שכרם האחרון ודורשים תשלומים, עומד כיום חובה של אילת מהעונה שעברה על כמיליון ש"ח, אז מה הפלא שביום ראשון השבוע הגיע היו"ר אינדיק לבית החולים 'יוספטל' בעיר כשהוא סובל מלחץ דם גבוה. ביום שלאחר שחרורו מבית החולים מיהר אינדיק לכנס ישיבת הנהלה דחופה בה הבהיר לכל הנוכחים כי הוא לא מוכן לקחת חלק בחגיגת החובות וכי הוא דורש לקחת מיידית הלוואה חיצונית על סך מיליון ש"ח, לא מהעירייה ושלא על חשבון התקציב השוטף לעונה הקרובה, על מנת לסגור את העונה העצובה והלא כלכלית שעברה על אילת בשנה שעברה, לנקות מיד את השולחן, לשלם לכל הספקים, למאמן טפירו ולשחקנים את החובות, ולצאת לעונה חדשה, יעילה, מסודרת ושונה מהעונה שלא נוהלה היטב בלשון עדינה בשנה שעברה. כדי שזה יקרה נמצא גורם חיצוני שהסכים לתת ערבות למהלך החשוב וכבר בשבוע הקרוב, אם לא יהיה שינוי בלתי צפוי של הרגע האחרון, אמורה הקבוצה לקבל את האור הירוק לאישור ההלוואה ולכסות את כל חובותיה. "המטרה שלנו להצעיד את הפועל אילת קדימה הכי חזק והכי רחוק שאפשר להגיע העונה", מסר גורם באגודה. "אין לנו שום כוונה שחובות העבר יעיבו על הניהול המסודר שיהיה כאן בעונה הקרובה, ניהול שלא יזכיר במאומה את הניהול שהיה כאן". בהנהלת הקבוצה מתכוונים לחתוך בבשר החי ולהפסיק את כל הבזבזנות שנרשמה בקבוצה בעונה שעברה. כך למשל יחתמו השחקנים על מכסת חשמל, מים ושכר דירה. כל מי שיעבור את הסכומים שהוקצו לו, ישלם עבור ההוצאות המיותרות מכיסו. גם לגבי נסיעות החוץ כבר ברור שיהיו קיצוצים ולא כל הצוות ייסע אם אין בכך צורך. הכוונה לקצץ הן בכמות החדרים שתצרוך הקבוצה העונה והן בכמות הטיסות. לנוכח השינויים המהותיים שצפויים העונה ברמת הבזבזנות מקווים באגודה כי רשת מלונות 'פתאל' תמשיך גם בעונה הקרובה להיות נותנת החסות הראשית של הקבוצה. כבר בימים הקרובים אמור היו"ר אינדיק לקבל את תשובתה של מנכ"לית הרשת אביה אלמוזנינו.

 

צילום: מתוך חשבון הטוויטר

 

ממשיכים בהרכבת הקבוצה


במקביל להכנות הכספיות לתחילת עונה מסודרת, ומכירת המנויים שמתקדמת בקצב משביע רצון, ממשיך המאמן שרון דרוקר לחזר אחר שחקנים ולהרכיב את סגל הקבוצה. לאחר שהפאזל הישראלי בקבוצה הושלם וזר אחד- לנזל סמית' כבר הוחתם, סגר השבוע בשורות אילת הזר השני- ג'יי פי טוקוטו (24), 2.01 מ', פורוורד אמריקאי ממוצא קמרוני. ואם חיפשתם גם כאן את ההקשר הראשון לציוני של השחקן (המאמן דרוקר אימן בעברו את ראשון לציון), הרי שטוקוטו הוא בנו של אקס שחקן מכבי ראשל"צ בראיין אוליבר. בעונה שעברה שיחק טוקוטו בליגה האוסטרלית בקבוצה וויילדקאטס והעמיד ממוצעים יפים של 15.4 נקודות, 6 ריבאונדים, 2.8 אסיסטים ו-1.6 חטיפות. באילת עדיין מחפשים את הסנטר המתאים לסגירת הרחבה. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש