פרסומת
דלג

סימה נמיר חוברת למאיר יצחק הלוי: ''רוב המועמדים הציעו לי להיות מס' 2, אבל הלב שלי עם מאיר''

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: רוני מויאל ● 1/8/2018 21:34 ● ערב ערב 2874
אם למישהו נדמה היה שסימה נמיר עומדת להיות המפסידה הגדולה של מערכת הבחירות המקומית לאחר הקרע שנוצר בינה ובין יהודה מורדי, הוא מוזמן לאכול את הכובע ● נמיר, שועלה פוליטית וותיקה, מכריזה השבוע על שיבוצה כמס' 3 ברשימתו של יצחק הלוי 'כיוון חדש' ותחליף את עו''ד יעל דראבי שפרשה מהחיים הפוליטיים ● בראיון ל'ערב ערב' היא מתייחסת למהלומה שניחתה השבוע על העיר בנוגע לסגירתו הצפויה של שדה דב (''שאף אחד מהשרים לא יגיע לכאן לגזור סרטים, נכין לביבי קבלת פנים ’חמה’”) ● מבהירה את עמדתה החד משמעית ביחס לחוק הלאום (''הוא עושה לי צמרמורת'') וחוק הפונדקאות שהדיר הומואים מתוכו (''מי הם שייכנסו לי לתחתונים ויקבעו לי עם מי לישון'') ● סונטת ביהודה מורדי וסטס מיסז'ניקוב שמתקוטטים על הקרדיט להבאת הוועדות הרפואיות לאילת (''בא לי לכתוב לשניהם, אבל אין וועדות תירגעו'') ● ומודה כי היא זקוקה לקהל ולמגע עמו כמו אוויר לנשימה ● ''יש מאחורי מטען ואהדה של ציבור. אנשים מעריכים את היכולת שלי ואת העבודה שלי ואת הנתינה שלי. אין קדנציה שלא השארתי את חותמי במשהו'', היא מסבירה מדוע היא לא ''עוד מאותו הדבר'' ● ''הצופים זה אני, ובית לנערה המתבגרת זה אני, יד רוז'ה זה אני, והאוניברסיטה שגבי קדוש נתן לי מנדט להרים, וכך גם להקים את 'שחר' שהפך מאות עובדות קבלן לעובדות עירייה'' ● האופורטיוניסטית הגדולה של הפוליטיקה המקומית לא מתביישת להודות: ''כן, אני הולכת עם מי שמאפשר לי לעשות עבודה'', ומבטיחה להמשיך לתת את הלב והנשמה גם בקדנציה הקרובה
סימה נמיר חוברת למאיר יצחק הלוי: ''רוב המועמדים הציעו לי להיות מס' 2, אבל הלב שלי עם מאיר''

בין תפקידה כיו"ר נעמ"ת באילת, לתפקידה כמ"מ יו"ר חכ"א, ולשלל הוועדות בראשן היא עומדת מתוקף חברותה במועצת העירייה, לא ברור מהיכן לסימה נמיר עוד יש זמן לערוך השתלמויות מקצועיות כעורכת דין, אבל לפגישתנו היא מגיעה הישר מהשתלמות כזו שהכשירה אותה לערוך ייפויי כוח מתמשכים, "זה פתרון מדהים", היא מסבירה, "אני אפוטרופוסית של אמא שלי, שתהיה בריאה, כבר בת 94 וזה קשה ביותר, לי הפתרון הזה כבר לא יעזור כי אמא שלי כבר לא צלולה מספיק כדי לחתום על ייפוי כוח, אבל עבור כל מי שמחפש פתרון פשוט וקל בחייו למקרה שחס וחלילה יהפוך סיעודי, חתימה על יפוי כוח כזה יכולה לחסוך המון בירוקרטיה שקיימת כיום". וזאת יש לדעת, מלבד שלל תפקידיה ועיסוקיה, בין בשכר ובין בהתנדבות, סימה נמיר היא גם "אמא" במשרה מלאה לאמא שלה, וסועדת אותה בביתה כבר למעלה משמונה שנים. שבע שנים נוספות סעדה את אחיה שחלה בסרטן עד שנפטר. כזו היא נמיר. אישה טיפולית. נראה כאילו היא חייבת לא רק להיות עסוקה בכל רגע נתון מחייה, אלא שהיא חשה צורך בלתי נשלט להתמסר לקהל כשפרשנותה להתמסרות זו היא לטפל בכל מצוקות העולם של כל מי שנקרה על דרכה, בין אם זה בן משפחה ובין אם "סתם" אדם מהרחוב. זו גם הסיבה היא אומרת השבוע בראיון ל'ערב ערב' שהחליטה להמשיך בעשייה הציבורית הפוליטית, כי: "כשאני נותנת לאחרים, זה בעצם לתת לעצמי".
דווקא משום הטיפול המסור שהיא מעניקה לאמה וסירובה של נמיר להעבירה למוסד סעודי, היא מבקשת להתחיל את שיחתנו בהשלכות החמורות לדעתה של הכרזתו של ראש הממשלה ביבי נתניהו מהשבוע, לפיה נחרץ גורלו של שדה דב להסגר. "אני בטוחה שההחלטה הזו לא תעבור", היא אומרת בנחרצות, "כרגע זוהי ללא ספק פצצה שנופלת עלינו, אבל זה כבר נוסה מספר פעמים ומאיר הצליח בכל פעם לדחות את זה. אני משוכנעת שמדובר בספין, וברור שלא רק מאיר אלא כולנו לא ניתן לכך יד".


את רואה את מאיר יוצא כנגד פטרונו הפוליטי ביבי נתניהו?
זו שאלה שצריכה להיות מכוונת אליו. אני חושבת שהוא יצטרך לצאת כנגד כל אחד שמביא עלינו את המשבר הזה. אני יודעת מה זה להוביל את אמא שלי כל חודש לבלינסון, אני לוקחת אותה בעגלה עד בלינסון בשביל זריקה של שלוש דקות ואני לא היחידה. אני אמנם שוכרת רכב מהשדה אבל לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לעמוד בהוצאה כזו, אגב, אני הייתי זו שגייסה את ח"כ איציק שמולי שהעלה את חוק שדה דב להצבעה, מה שמאפשר את הפעלתו כיום. אנחנו עיר שלא ניתן רק להסתכל על האורות שלה בלילה, יש כאן חיים, יש כאן תושבים, ואני בטוחה שלא רק מאיר אלא כל חברי המועצה ותושבים ירתמו להילחם עד טיפת הדם האחרונה. אנשים צריכים להבין שמנתב"ג יעמדו לרשותנו שמונה טיסות ביום בלבד בהקצאה, יש לי בן פקח טיסה אז אני יודעת מה המשמעות של מטוס שממתין בתור על המסלול עד ששאר המטוסים ימריאו לחו"ל, ובינתיים אנחנו נשב במטוסים ונמתין עם כל אותם קשישים וכל אותם חולי סרטן והרופאים לא מחכים לנו.

 

“חוק הלאום עושה לי צמרמורת”


את חושבת שצריך לסגור את העיר במידה וסוגרים את שדה דב?
בוודאי. אנחנו לא רק נותני שירות לכל התיירים שמגיעים לעיר. יצאתי אתמול בערב עם חברות לטיילת בלילה, היא היתה מפוצצת עד אפס מקום, מה יהיה על כל התיירים האלו? אתה באמת חושב שהם יטרטרו את עצמם מהבית באוטובוסים ורכבות עד לנתב"ג, ומשם ימתינו לאישור המראה על המסלול ואז ינחתו ברמון וימתינו לשאטל שייקח עוד חצי שעה לעיר? אנשים גם לא יודעים שכשאתה שוכר רכב בנתב"ג, בניגוד לשדה דב, אתה משלם עוד 100 ₪ מסי נמל, למה? לכל הסיעות בכנסת יש נציג באילת, ל'כולנו', ל'מחנה הציוני', ל'ליכוד', וזה הזמן שלנו כנציגים לקום ולעשות מעשה ושאף אחד מהשרים לא יגיע לאילת ולא יגזור לי סרטים שיישארו בירושלים.


אז את חושבת שכשביבי יגיע להביע תמיכה במאיר צריך להכין לו קבלת פנים "חמה"?
בוודאי ונכין לו ונכין גם למשה כחלון מ'כולנו' ולכל חבר כנסת, גם מהמפלגה שלי – המחנה הציוני - שלא יביע תמיכה פומבית במאבק שלנו ואני מתכוונת להוציא להם מכתב כפי שהוצאתי בזמנו לבוז'י הרצוג ולאיציק שמולי. אני סומכת על מאיר שילך על מלחמת חורמה בעניין הזה.


אבל האילתים ימשיכו להצביע ביבי גם אם הוא ישליך אותם לגיהינום
צר לי, אבל אתה מחפש מנהיג שיקום ויסחוף אחריו, מישהו שיכול להנהיג ואתה לא מוצא.


מנהיגים לא נולדים מנהיגים, הם הופכים לכאלה, גם מאיר לא נולד ראש עיר
נכון, גם רפי הוכמן לא נולד ראש עיר, אבל מה לעשות שזה לא מתרומם, אתה הולך לבחירות עכשיו אתה מביא לכאן איזה מועמד בשיעור קומה שיודע לסחוף 


זה משום שהעם הפך קיצוני והשיח הפך אלים, ראי למשל את חוק הלאום
אני לא יכולה לשמוע על חוק הלאום, זה עושה לי צמרמורת, לראות את החללים בבית העלמין, שטח ענק של חללים דרוזים, אני אומרת את זה בכאב רב, ולהגיד עליהם שהם סוג ב'? אתה יודע מה, גם על הערבים אזרחי המדינה, מה הביא אתכם למקום הזה? מה מביא אתכם בכנסת לחשוב על חוקים כאלו? והכל על מנת להשיג עוד כמה קולות בפריימריז. למה עד עכשיו זו לא היתה מדינת לאום יהודית? ואותו דבר אני חושבת בכל מה שנוגע לזכויות הלהט"בים, מה זאת אומרת שאתה נותן שוויון זכויות לכולם חוץ מלהומואים? כולנו אותה מדינה, לכולנו אותם חובות, כולנו משרתים בצבא ומשלמים מסים, מדוע לא פועלים לפי ערכי מגילת העצמאות? לפעמים אני מאבדת את השפיות בשל דברים כאלו. מישהו יגיד לי עם מי להתחתן? עם מי לישון? שואלים איך ייתכן שילדים יגדלו עם בני זוג מאותו מין, בוא אני אראה לך טיפולים של הורים שהם גבר ואישה ושאלוהים ישמור אותי אילו דברים אני רואה, אני ושבת ברווחה, בנעמ"ת, אני 30 שנה בסיפורים של ילדים שנלקחו מהוריהם אחרי שאלה כיבו עליהם סיגריות, אז מי אתם לקבוע מי מתאים ומי לא להיות הורה? מי שמכם להיכנס לתחתונים של אנשים? העניין הזה בוער בעצמותי. תחוקקו חוק סוציאלי, לרווחה, לקשישים, אמא שלי צריכה לחיות מ-1900 שקל? אתם לא מתביישים, אם לא הבת שלה מאיפה היא תחייה? תביאו לאילת את הוועדות הרפואיות של ביטוח לאומי שלא מגיעות לעיר, העיקר יהודה מורדי וסטס מסז'ניקוב רבים ביניהם בפייסבוק מי הביא את הוועדות הרפואיות לאילת, רק שאין וועדה, אז על מה אתם רבים? העיקר זה אומר על זה אני הבאתי ראשון את הוועדות והשני אומר לו שקרן אתה לא הבאת, והמחנה של יהודה תוקף את סטס ולהפך ובא לי לכתוב לשניהם, אבל אין וועדות תירגעו והם גם לא יבואו לכאן כי זה רופאים והם לא יטריחו עצמם לאילת, אבל ככה זה חוקים סוציאליים לא חשובים, חוקים לחיילים משוחררים לא חשובים, אבל אין לנו לצערי הרבה אנשים שמוכנים לקום ולהילחם, כולם רק יושבים ומקטרים, כשאני נוסעת לבקר את אחי ורואה איזה יופי של כבישים ומחלפים עשו להם, למה לא פה? למה כביש הערבה נראה כמו שנראה, תתעסקו בזה, בשביל זה בחרנו בכם?   


אז איך אשת מפלגת העבודה שורשית כמותך, עם ביקורת כה קשה על השלטון הקיים, מוצאת את עצמה ברשימה שהיא כולה ליכוד?
אני חברתי בעבר גם לגבי קדוש. מבחינתי אין כאן ליכוד בתוך העיר, אני מייצגת את מפלגת העבודה בתחומים שנוגעים לה, אבל גם כשהייתי בסיעת 'ים' שמזוהה עם 'כולנו', לא הייתי 'כולנו'. אני מתפקדת של העבודה, אני יו"ר הסניף של המפלגה באילת, כשמאיר יושב לדבר עם הליכוד זה לא איתי, הוא יושב עם הסיעה שלהם, כרגע אני הולכת לסיעת 'כיוון חדש' והנושא המדיני הוא לא חלק ממה שעולה על השולחן והוא לא ידובר ואם הוא ידובר אז בהחלט יש לי מה להגיד, אני רוצה להפריד בין העיר לבין הכנסת ומדיניות חיצונית, למרות שברור שמדיניות חיצונית משפיעה על העיר".


אז לא תהססי לצאת בביקורת כנגד הממשלה או ראש הממשלה, למרות שאת יושבת בסיעה שראשה התפקד לליכוד? 
אני שותפה לסיעה, אני באה עם רקע ומטען להיות שותפה, אבל יש לי את האג'נדה שלי ואני לא אפרק אותה בעבור שום כיסא והוכחתי זאת עם גבי קדוש, כשהתחייבנו בעת החבירה ביננו שלא נלך לקואליציה עם ש"ס ומאוחר יותר כשהוא הביא שנה וחצי אחר כך את יפתח מזרחי מש"ס אני הצבעתי נגד למרות שאסור היה לי כסגנית ראש עיר להצביע נגד מינוי סגני ראש עיר. הצבעתי נגד כי הבטחתי לבוחרים שלי ועמדתי במילתי. גבי ניסה להדיח אותי אבל לא הצליח כי חברי המועצה תמכו בי, אז הוא רק לקח ממני סמכויות. 
את למעשה האופורטיוניסטית הכי גדולה של הפוליטיקה המקומית, את קיפצת ללא אג'נדה פוליטית מלהיות מס' 3 של רפי הוכמן לגבי קדוש, ומשם ליהודה מורדי וכעת למאיר יצחק הלוי
נכון, כי מה שעניין אותי היתה העשייה. אני הולכת עם מי שאני חושבת שאני יכולה לעבוד אתו. היו שהרימו גבה כשחברתי ליהודה, כי הוא נוגע באג'נדה שלי. כל אחד שחברתי אליו התאים לי באותה תקופה למה שאני רציתי לעשות והם יכלו לאפשר לי לעשות את הפעילות הציבורית שלי. חשוב לי להיות בצומת של עשייה.


ועכשיו בחבירה עם מאיר מה היו התנאים שלך?
אין תנאים. אני באה להיות שותפה לעשייה של מאיר. אני חושבת שמאיר עושה דברים יפים מאוד בשנים האחרונות, הוא מקדם את העיר הזו ומפתח אותה, אנשים יכולים להגיד שלא, אבל אני נמצא שם, אני בחכ"א והעשייה שם עצומה. אני רוצה להיות שותפה לעשיה של מאיר ולהמשיך לקדם את העיר הזו שבשנים האחרונות רק מתפתחת עם הניסיון שלו והקשרים שלו בשלטון, אז נכון כרגע אנחנו נמצאים באיזה שהוא משבר מול הממשלה, אבל בסך הכל יש לו קשרים טובים וזה הזמן להמשיך לתת לו את עזרתי בעשייה מתוך הסיעה שלו כמקורבת יותר אליו. 


יש שיאמרו שאפילו שכבת על הגדר בשבילו וספגת עבורו בפרשיות חכ"א
לא ספגתי, אני מנהלת את חכ"א. אני מאמינה בכל מה שאני עושה, אם הייתי חושבת שמאיר עשה משהו שלא כשורה לא הייתי נלחמת עבורו ולא סופגת עבורו. חכ"א זה לגמרי אני. כך היה בנושא העברת עובדי הקבלן מילכ"א לעירייה, אני אמרתי אז למאיר שאני לא אשב אתו דקה אם הנושא הזה לא יוסדר, הבאתי חוות דעת שמדובר בהעסקה לא חוקית והודעתי שלא אשאר שם דקה ולא אסכן את רישיון העורך דין שלי בעבור אף אחד בעניין שקשור לעושק עובדים וזכויותיהם, ולראייה פתרנו את זה. 


אז מבחינתך העיר ממש לא מדשדשת
ממש לא. אתמול אמרתי לחברות שלי כשיצאנו בערב לטיילת והכל היה מלא מפה לפה, כשאנשים מקטרים שאין תיירות ואנשים לא יוצאים מהמלונות, אני מציעה להם לצאת מהבית לטיילת בערב ולראות בעצמם, אמרתי להן הלוואי שהיה כאן רחפן שמצלם את כל מה שנעשה כאן, האוהל עם הפעילות לבני הנוער...אנחנו טובים בלבכות ולקטר אבל יש הרבה מאוד עשייה והעיר מלאה.


סליחה כ-500 עסקים נסגרו כאן השנה
אני לא יודעת מה זה 500 עסקים נסגרו.


זה נתון רשמי של דן אנד ברדסטריט, זה לא נתון מומצא
אני אשמח לבדוק את הנתון הזה.


אילת עיר עם הגירה שלילית, זה נתון רשמי של הלמ"ס, אנחנו העיר עם אחוז החייבים הגדול במדינה, מדובר בנתון של מערכת ההוצל"פ. 
אני לא מכירה את הנתון הזה. 


באילת יש את מספר המשפחות החד הוריות הגדול בישראל.
אתה יודע למה, כי אילת היא מקום שבו אתה פותח דף חדש, אני מובילה את הנושא הזה. כאן הם מוצאים עבודה והם אומרים אנחנו הגענו כי אנחנו רוצים דף חדש.


זה הופך אותנו לעיר מאוד מאותגרת מבחינה סוציו אקונומית.
והנה הלמ"ס קובע שאילת היא עיר באשכול סוציו אקונומי שש במקום חמש, מה שמתבטא מיד בהורדת תקציבים, אני אמרתי כבר בעבר שהייתי נלחמת כאן על הנוסחה, היא זו שמעוותת ועל זה צריך להיות המאבק שלנו ואני אקח אותו על עצמי. יצאתי השבוע לקנות מעט פירות, שילמתי 300 שקל, לעומת זאת כשטיילתי בשוק מחנה יהודה נדהמתי עד כמה המחירים שם זולים. 

אני מבין שקיבלת פניות מרוב המועמדים
כן, רובם פנו אלי והציעו לי להיות מספר שתיים שלהם, גם 'צעירי אילת' הציעו אבל אמרתי להם אני כבר בת 60 וממש לא מתאימה לייצג את הצעירים, למעשה לא היתה לי כל התלבטות בנוגע למאיר, בחרתי בו מהלב, מהלב ומהראש כמובן כי היתה לי דלת פתוחה למאיר, הוא היה קשוב אלי ולנושאים שחשובים לי, ההתלבטות היחידה שלי היתה לגבי האם אני הולכת לעשות לביתי ופורשת מהפוליטיקה. שקלתי פרישה מהחיים הציבוריים, כי אמרתי לעצמי שאם אני לא הולכת למקום שבו אני יכולה להמשיך את העשייה הציבורית שלי ממקום שמאפשר להשפיע, אז אין טעם עוד. אבל האפשרות הזו ירדה מהר מאוד מהפרק כי אני אדם שצריך את העשייה הזו. אני צריכה את התושבים, את הקהל, להתחבר אתו לעבוד בשבילו, לעשות עבורם זה גם לעשות עבורי, היכולת שלי להכיל ולסייע לכל כך הרבה אנשים מחבר אותי לעולם. זה לא מתחיל מאילת זה מתחיל מילדותי במגדל העמק.


הקרע עם מורדי הוא משהו שנמשך זמן או שהוא התחיל באותה כתבה מפורסמת ב'ערב ערב'?
זה התחיל באותה כתבה. אני ויהודה עברנו שיחה, אני באמת רוצה לכבד אותו ולהשאיר את זה מאחורינו, הוא ביקש להיפגש איתי וגם אם אתה לא אומר סליחה, אתה יודע המילה סליחה לא תמיד מעידה על תוכן השיחה, אז ישבנו לשיחה, אמרתי את מה שהיה לי להגיד, ברגע שהבנתי שזה הוא שעומד מאחורי הדברים בכתבה אז הבנתי שמיציתי את חברותי בסיעת 'ים'. תראה, לפני חמש שנים כשהוא פנה אלי זה נראה לי בהתחלה הזוי, אבל בסופו של דבר יהודה הוא איש חברתי, וזה תחום שאני מחוברת אליו, ואני מחוברת לאנשים שמחוברים לאנשים, אז לא משנה אם הוא שמאל או ימין, עם השכלה או בלי השכלה, זה לא מעניין, אני רואה את האיש, מה הוא עושה למען התושבים, אבל עובדה שלמרות שנוצר משבר אמון קטן לא עזבתי את סיעת 'ים'.


ואת המנדט שלך אבל תתני למאיר
ממש לא. אני אתן אותו ליהודה.


את רצינית? את לא חייבת, את יכולה לתת את המנדט שלך ששווה 150-200 אלף שקל למאיר, את לא רואה למשל את לימור להב מחזירה את המנדט שלה לדובי?  
אני יכולה, אבל לא אתן לו. המנדט אמנם שלי, אבל אני חשה מחויבת לחברים שלי בסיעה, ואני ארגיש לא בנוח אם אקח משהו ששייך לחברים. הם עבדו בשביל זה, לא עבדתי לבד, נכון שבחרו סימה נמיר, אבל אני את המנדט מחזירה לחברים שלי וליהודה.


מאיר יודע את זה?
לא דיברנו על זה מילה. עובדה שגם לא עזבתי את סיעת 'ים' לפני שמונה חודשים, אנשים אחרים היו עוזבים. אני לא. אני לא יכולה לעשות את זה לחברי לסיעה, לקום ולפרק אותה. לפעמים אתה מועד, אני לא יודעת מה הביא אותו לשם, אבל החלטנו לשים את זה מאחורינו. אני נוטה לסלוח לאנשים. 


האם הצגת למאיר דרישה לסגנות ראש עיר?
ממש לא. יכולתי לדרוש את זה אבל אני לא רוצה להיות סגנית ראש עיר. יש לי את קהל הבוחרים ובעיקר הבוחרות שלי, יש לי רקע וניסיון מוכח, הייתי סגנית אצל גבי קדוש חמש שנים, הייתי שם, אבל אני מסתפקת בתפקידי הנוכחיים. חשוב לי להישאר בחכ"א ולהמשיך שם את העשייה, להקים את 'שחר' (הסכם קיבוצי שמתייחס לסייעות בחינוך המיוחד ר.נ) זה חמישה מיליון שקל, מאיר לא דרש ממני להיות יו"ר וועדת הבריאות - זו אני שביקשתי. אנחנו עושים עבודה מדהימה בתחום הבריאות בעיר עם ליאור מצ'נר שמרכז את כל התחום. חכ"א מצדי גם צריכה להיות חלק מהקהילה והרמנו כמה פרויקטים כמו פרויקט 'בודדים' ביום שישי – אני לוקחת את הקשישים ביום שישי לבית קפה לאכול ארוחת בוקר ולשמוע הרצאה מ-8 עד 11:30 בבוקר, אנחנו מסייעים מאוד ל'כנפיים של קרמבו' ולחמישה חיילים נכים על רצף הפיגור שהתגייסו ונדרש להם סיוע ועזרה. 


יש הטוענים כי הבעיה של מאיר בבחירות הקרובות היא שהוא מגיע עם רשימה שהיא עוד מאותו הדבר, היתה לו הזדמנות לחדש ולהביא פנים חדשות כשיעל דראבי עזבה, אבל הוא בחר בך שזה בעצם להמשיך עם אותו הדבר.
קודם כל הוא לא לקח אותי, אף אחד לא לוקח אותי, אני הצטרפתי. שנית, מאיר העדיף אנשים בעלי ניסיון. אבל מאחורי יהיו פנים חדשות. מספרי 4 ו-5 ברשימה יהיו הפתעה מאוד גדולה. אבל אני לא תמיד חושבת שצריך פנים חדשות, לא שזה רע, אבל אם אתה מביא שלושה אנשים עם הרבה מאוד ניסיון, אי אפשר לזלזל בזה, או במה שאני מייצגת בעיר הזו, יש מאחורי מטען ואהדה של ציבור, אנשים מעריכים את היכולת שלי ואת העבודה שלי ואת הנתינה שלי ולגעת בכל כך הרבה נושאים, אין קדנציה שלא השארתי את חותמי בה במשהו. הצופים זה אני, ובית לנערה המתבגרת זה אני, יד רוז'ה זה אני, והאוניברסיטה שהובלתי את הקמתה ביחד עם גבי קדוש שנתן לי את המנדט ועם גדעון גולבר מהנמל, להקים את 'שחר' שהפך מאות עובדות קבלן לעובדות עירייה ומאיר הלך איתי בעניין הזה אפילו שהוא ידע שזה יעלה לעירייה הרבה כסף, אבל אני ידעתי שאם הדבר הזה לא יקרה, אני פשוט אקום ואלך. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש