פרסומת
דלג

בייבי - מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 5/9/2018 15:57 ● מה נשמע 564
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי - מי כוכב של אמא?

 

אורן

 

אורן דיאמנט החתיך, הבן של אמא מירב (כותבת שורות אלו) ואבא אלדד ('אלדד פרגולות') גדל בשנה וחתם על גיל 11. החגיגה השמחה התקיימה הפעם בקולנוע אילת במתכונת סופר מפנקת שמציע המקום. החברים נהנו מהקרנת סרט פרטית (אימה במצולות) כשהם מקבלים פופקורן ענק ושתייה, בהפסקה הם נהנו מלחמניה ענקית ונקניקיה וברד ובסיום הם הוזמנו להדלקת הנרות על העוגה הסופר טעימה שהוכנה להם. אורן היה מאושר והחברים גם. מזל טוב ענק כבר איחלנו לגדול?

 

מי כוכב של אמא?

 

תגידו מברוק גדול לאליה יוסף בן ה – 9, הכוכב של ההורים שלו, ולא רק שלהם, שחקן קבוצת הפועל אילת ילדים בכדורגל, שזכה בסוף העונה האחרונה בגביע השחקן המצטיין זו השנה השנייה ברציפות. בתמונה אליה האלוף עם המאמן שלו סלים. שאפו.

 

יום הולדת בסימן 3

 

יום הולדת לילד זו חגיגה נחמדת אז תארו לכם כמה ההתרגשות ענקית כשמדובר בשלושה ילדים יחד, שחוגגים יחד. ג'ניפר שוורץ מקוקה קולה ובת זוגה אורית אורה כהן בעלת הקליניקה לדעת לגעת חגגו יום הולדת מפנקת במיוחד בחצר ביתם לשלישייה הכי משתפת פעולה שיש איב, ליר ואמור שלא הפסיקו לחייך. בתמונה השנייה עם אמה של ג'ניפר, הסבתא הגאה.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש