פרסומת
דלג

יו''ר ההסתדרות ניסנקורן בשדה התעופה רמון: ''השדה החדש יהיה לקטר התעסוקה של העיר אילת''

מאת: מערכת ערב ערב ● 16/9/2018 15:36 ● ערב ערב 2880
יו״ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, יו"ר מרחב אילת בהסתדרות אבי אזולאי ונציגי עובדים נוספים ביקרו בשדה התעופה החדש של העיר, עם ההשלמות לקראת פתיחתו *** ניסנקורן: "שדה התעופה החדש יהיה לקטר התעסוקה של אילת. אני סמוך ובטוח שהנוסעים מהארץ ומחו"ל יזכו לשדה מודרני ולשירות הטוב ביותר מעובדי רשות שדות התעופה המסורים"
יו''ר ההסתדרות ניסנקורן בשדה התעופה רמון: ''השדה החדש יהיה לקטר התעסוקה של העיר אילת''
צילום: דוברות ההסתדרות

 

עם השלמת ההכנות לקראת פתיחתו של שדה התעופה החדש של אילת "רמון", התארחו היום (א') יו״ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, ביחד עם יו"ר ועד עובדי רשות שדות התעופה פנחס עידן, יו"ר מרחב אילת בהסתדרות אבי אזולאי, יו"ר מרחב שפלה משה ארבלי, יו"ר ועד עובדי ארקיע עליזה בלאיש ונציגי סקטורים נוספים בשדה, לסיור מקיף בן מספר שעות במתקני השדה הנקרא על שמם של אילן ואסף רמון ז"ל.

במהלך הסיור קיבלו ניסנקורן ויתר המשתתפים סקירה מקיפה על השדה שנמצא בעיצומן של ההכנות האחרונות ועל ההיערכות המיוחדת והמורכבת לקראת פתיחתו. בין היתר ביקרו יו"ר ההסתדרות במגדל הפיקוח, במבני הטרמינל ובמסלול ההמראות והנחיתות.

"שדה התעופה החדש יהיה לקטר התעסוקה של העיר אילת", אמר יו"ר ההסתדרות בעת ביקורו בשדה. ניסנקורן הוסיף: "אני סמוך ובטוח שהנוסעים מהארץ ומחו"ל יזכו לשדה מודרני ולשירות הטוב ביותר מעובדי רשות שדות התעופה המסורים".

 

חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש