פרסומת
דלג

בייבי - מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 17/9/2018 08:40 ● מה נשמע 566
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי - מי כוכב של אמא?

 

 

מזל טוב לאורן

 


אורן דיאמנט החתיך, הבן של אמא מירב (כותבת שורות אלו) ואבא אלדד ('אלדד פרגולות') גדל בשנה וחתם על גיל 11. החגיגה השמחה התקיימה הפעם בקולנוע אילת במתכונת סופר מפנקת שמציע המקום. החברים נהנו מהקרנת סרט פרטית ('אימה במצולות') כשהם מקבלים פופקורן ענק ושתייה, בהפסקה הם נהנו מלחמניה ענקית ונקניקיה וברד. בסיום הסרט הם הוזמנו להדלקת הנרות על העוגה הסופר טעימה שהוכנה להם. אורן היה מאושר והחברים גם. מזל טוב ענק כבר איחלנו לגדול?

 

יום הולדת בסימן 3 

 


יום הולדת לילד זו חגיגה נחמדת אז תארו לכם כמה ההתרגשות ענקית כשמדובר בשלושה ילדים, שחוגגים יחד. ג'ניפר שוורץ מ'קוקה קולה' ובת זוגה אורית אורה כהן, בעלת הקליניקה 'לדעת לגעת' חגגו יום הולדת מפנקת במיוחד בחצר ביתם לשלישייה הכי משתפת פעולה שיש: איב, ליר ואמור שלא הפסיקו לחייך. בתמונה השנייה עם אמה של ג'ניפר, הסבתא הגאה.

 

מי כוכב של אמא?

 


תגידו מברוק גדול לאליה יוסף בן ה-9, הכוכב של ההורים שלו, ולא רק שלהם, שחקן קבוצת בני אילת ילדים בכדורגל, שזכה בסוף העונה האחרונה בגביע השחקן המצטיין זו השנה השנייה ברציפות. בתמונה אליה האלוף עם המאמן שלו סלים. שאפו.

 

ליאן האלופה

 


תנו כבוד לליאן פרידמן בת ה-7, תלמידת כתה ב' בבית הספר 'ים סוף', שהחליטה לעשות מעשה טוב ותרמה את שיערה לעמותת 'זכרון מנחם', לטובת נשים וילדות החולות בסרטן. לפני כשלוש שנים ראתה ליאן האלופה את אימה נורית סיני פרידמן תורמת את שיערה. הפעם, כשאמה תרמה שוב, החליטה ליאן לא להישאר מאחור, ויתרה על הצמה שלה ותרמה את שיערה בגאווה ובאהבה גדולה. בסך הכל תרמו ליאן ואימה 4 צמות לתפארת. מי שלא נשארה אדישה למעשה האצילי של ליאן זו סבתא אתי סיני ברזני, ששלחה לנו את התמונות עם המון האהבה והערכה למעשה האצילי של נכדתה. 'בייבי' גאה בליאן ואימה ובגדול וישמח לפרגן כאן לכל מי שתתרום שיער, תצטלם ותשלח אליו. שאפו.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש