פרסומת
דלג

נדקרה בפניה לאחר שהתלוננה לדוקרת, כי בן זוגה נגע בה

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: דוברות המשטרה ● 19/9/2018 14:34 ● ערב ערב 2881
צעירה שבילתה במועדון בעיר העירה לבחורה שבילתה במקום עם בן זוגה וסיפרה לה כי בן הזוג נגע בה בניגוד לרצונה ● בתגובה שלפה בת הזוג כוס יין מהבר ודקרה את הצעירה בפניה ● לאחר חקירה נמצאה החשודה תושבת אילת בת 28 ומעצרה הוארך
נדקרה בפניה לאחר שהתלוננה לדוקרת, כי בן זוגה נגע בה
פצע הדקירה

בערב ראש השנה בילתה הצעירה שנדקרה, באחד המועדונים בעיר. בשלב מסוים פנתה הנדקרת לבחורה שבילתה במקום עם בן זוגה וטענה בפניה כי בן זוגה נגע בה בניגוד לרצונה וכי עליה לשלוט על הגבר שלה. בתגובה שלפה הצעירה כוס יין מהבר ודקרה את הצעירה בפניה תוך שהיא גורמת לה לחבלה. הדוקרת נמלטה מהמקום ואילו הצעירה פונתה לבית החולים יוספטל לקבלת טיפול רפואי ובמהלכו תפר הצוות הרפואי את החתך בפניה. 
עדי ראיה שהיו במקום סיפרו כי החלה מהומה וגם בן זוגה של הצעירה השתולל והכה אנשים שבילו במקום.  

 

פצע הדקירה


ממשטרת ישראל נמסר: "במהלך ראש השנה התקבל דיווח במשטרת ישראל על צעירה שנחתכה בפניה חתך עמוק ונגרמה לה חבלה חמורה. סיירי משטרת ישראל שהגיעו למקום פגשו בנפגעת העבירה ומברור ראשוני עלה כי נפגעת העבירה העירה לחשודה כי בן-זוגה של החשודה נגע בגופה בניגוד לרצונה וזו בתגובה הכתה אותה בפניה באמצעות כוס יין שהייתה מונחת על הבר.  ולאחר מכן ברחה מהמקום, סיירי משטרת ישראל החלו לתחקר עדים במקום והצליחו להגיע לזהות החשודה שברחה מהמקום, צעירה בת 28 המתגוררת לאחרונה באילת ועצרו אותה לחקירה. בתום חקירה בת שבוע ימים הצליחו חוקרי משטרת ישראל לאסוף ראיות לכאורה נגד החשודה בעבירה של חבלה חמורה, חומר החקירה הועבר לפרקליטות מחוז דרום (פלילי) משטרת ישראל פועלת לחשוף עברייני אלימות הפוגעים באחרים, חוקרת ואוספת ראיות על מנת להגיע לחקר האמת ולהביא את העבריינים לדין".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש