פרסומת
דלג

מי תעניק חסות להפועל אילת בכדורסל?

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: ● 23/9/2018 11:10 ● ערב ערב 2881
מה יעלה בגורל קבוצת הכדורסל הפועל אילת? הקובצה שעברה טלטלות רבות בשנה האחרונה עומדת בפני הרבה מאוד סימני שאלה...החל ממשחקי פנים וחוץ, ספונסר ראשי לקבוצה ועוד. הרבה מתח ולחצים עוברים על הפועל אילת בכדורסל.
מי תעניק חסות להפועל אילת בכדורסל?
צילום מאת ניר ודל - wikimedia

מי תעניק חסות לקבוצת הכדורסל הפועל אילת?
מה יעלה בגורל קבוצת הכדורסל הפועל אילת? הקובצה שעברה טלטלות רבות בשנה האחרונה עומדת בפני הרבה מאוד סימני שאלה, החל ממשחקי פנים וחוץ, ספונסר ראשי ועוד.

מצד אחד נאמר כי קבוצת הכדורסל של הפועל אילת קבלה חסות מרשת מלונות דן. החסות תעניק לרשת מלונות דן לפרסם את הרשת במגוון דרכים החל מלוגו שיוצב על חולצות השחקנים, הצבת מסכים במגרש 'בגין' בעיר אילת. (זהו המגרש הביתי של קבוצת הכדורסל הפועל אילת). ההסכם נחתם לשנים 2018 ו 2019 והרשת תפרוס את חסותה במשחקי פנים וחוץ.

מצד שני במסיבת עיתונאים שערכה קבוצת הכדורסל הפועל אילת נמסר כי חברת "פתאל" כבר לא תהיה הספונסר הראשי ואת מקומה תתפוס "מול הים". הקבוצה אף מעצבת לוגו חדש לספונסר החדש "מול הים".

לאחר שיימצא פתרון לספונסר ראשי לקבוצה, השאלה הגדולה היא, האם הפועל אילת יעפילו לגמר? לאחר שמנהלת ליגת העל בכדורסל פרסמה את לוח המשחקים לשלושת המחזורים הראשונים של ליגת ווינר סל כל מה שנשאר להפועל אילת לעשות זה לנצח ובגדול.

המשחק הגורלי הינו בין הפועל אילת להפועל תל אביב, המנצחת בין השניים תעפיל לגמר גביע ווינר. אם הפועל אילת לא תעפיל לגמר גביע ווינר, הפועל ת”א תארח את הפועל אילת במשחק שיפתח את העונה ביום שבת (6/10, 20:30) ואם הפועל אילת תנצח, המשחק יידחה ביום אחד.

חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש