פרסומת
דלג

קוראים כותבים - ה''ניצחונות'' של מאיר יצחק הלוי

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 3/10/2018 17:12 ● ערב ערב 2883
שוב ראש עירנו הגיבור ניצח. שדה דב לא יפונה. בטח לא ב 40 הימים אשר נותרו לו עד למועד הבחירות. כמו עם יתר ההבטחות מהבחירות הקודמות אין להבטחה כל רגליים לא יבחר זה כבר לא חשוב. יבחר יצורף לאין ספור ההבטחות שלא קוימו ולא הייתה כוונה לקיימן. בסופו של יום לצערנו שדה דב יפונה !!
קוראים כותבים - ה''ניצחונות'' של מאיר יצחק הלוי

שוב ראש עירנו הגיבור ניצח. שדה דב לא יפונה. בטח לא ב 40 הימים אשר נותרו לו עד למועד הבחירות. כמו עם יתר ההבטחות מהבחירות הקודמות אין להבטחה כל רגליים לא יבחר זה כבר לא חשוב.  יבחר יצורף לאין ספור ההבטחות שלא קוימו ולא הייתה כוונה לקיימן. בסופו של יום לצערנו שדה דב יפונה !! העיכוב הינו בירוקרטי בלבד ולא קשור לרצונו של ראש העיר שלנו או ראש עיר אחר השטח שייך לאנשים פרטיים ושווה מיליארדים של שקלים. נכון הם עשירים ואנחנו לא אוהבים עשירים. טוב היה עושה ראש עירנו אם היה משקיע משאבים בעתיד ולא בעבר והיה פועל על מנת לייעל את השימוש בטרמינל הפנימי בבן  גוריון והחשוב יותר גישה מהירה ונוחה לרכבת החסרה היום. באופן כללי מר יצחק עלינו מנצח בכל המלחמות על המיזמים שלא הוא ביצע: הוא ורק הוא מנע את ביטול הפטור ממע"מ ומס הכנסה, פטור אותו להזכירכם יצרו רפי הוכמן וגד לוין אשר היו הצוות שלדעתי היה הצוות הטוב ביותר בניהול העיר אי פעם 
מתקופתם ועד היום הצליחו שני ראשי עיר על צוותם לחרב את מעשה ידם ואת פרנסתנו ולהוליכנו אחורה 30 שנה. 
תושב יקר לא צריך יום לימודים ארוך. ניתן לעבור בעיירות הפיתוח כגון שדרות נתיבות דימונה ירוחם ואפילו ערד ולראות את כמות מנופי הבניין, על מנת להבין איך נראות ערים שאין בהן ים ובתי מלון לצרכי ארנונה אך יש להן בית עירייה לתפארת. אצלנו התפארת שייכת לבעלי הבניינים אותם שוכרת העירייה בכסף רב למשרדיה המשולמים על ידי התושב הנגזל. ניתן לבנות בית עירייה ללא עלות כספית לעירייה ועל כך אכתוב בעתיד.
יחד עם זאת אין לקחת ממר יצחק עלינו את הקרדיט על עשייתו הרבה בהרס מיזמים ועסקים לרוב. לא פשוט בכלל לסגור את הלונה פארק המיתולוגי של מקס ולהשאיר את השטח בחרבה לצורך אכסון פסולת לדורות רבים. לא קל לסגור ולהרוס את חוף השחפים וחוף הזהב.
נכון מאיר הבטיח לפני הבחירות הקודמות לבנות אות מחדש לבני אילת היקרים ועמד במילתו את חוף הרודס נתן לפטרונו היקר מר פתאל ואת חוף הזהב למר כראל היקר נו טוב גם הם בני אילת ובטח שירתו בצבא וזקוקים לתמיכה ושיקום לאחר השירות.
על כלובי הדגים אין מה לדבר רק מאיר יכול, אף על פי שהזיהום מגיע ממסוף הפוספטים בירדן שאינו ממוגן, תרימו את העיניים לא צריך להיות מדען המקבל את כספו מעמותת צלול הממומנת על ידי המצפה אשר גם הוא מזהם לכאורה.
העיקר, ראש עירנו יכול לספר שהוא ירוק ואנחנו שילמנו את המחיר בכך שעוד מפעל שהעסיק כ 70 עובדים בשכר גבוה נסגר. לרשימה כמובן אפשר להוסיף מפעל נטפים, חוטי הנגב, רויאל קרסט אשר נסגרו גם הם. 
מה נשאר ? עבודות אצל כרישי המלונאות. כמובן ישנם דברים רבים אשר עיריית אילת בניצוחו של הצוות המדהים אינה יכולה לבצע יען כי מסובכים הם מאד: שירותים ומלתחות בחוף הצפוני ובחוף האקולוגי, הכשרת חניון קרוואנים במתחם הקרולינות בחוף אלמוג אשר היו בו עד לפני חודשים ספורים תשתיות מים ביוב וחשמל אותם עיריית אילת הרסה במתכוון במקום להכשירו כמתחם קרוואנים מסחרי, ניקוי ויישור בכביש המוביל לטאבה הנחת נקודות מים וחשמל ואיסוף ביוב בחוף מפרץ השמש לטובת הקרוואנים הרבים אשר נמצאים שם.
על הלגונה המזרחית ועל גודל הבושה בטיפול העירייה בנושא אכתוב בעתיד. עם פינוי 30 החארות שעדיין לא פונו, יושלם ניצחונו של ראש עירייתנו הנערץ.
האם זה ראש העיר אותו אנו רוצים ?!     

יוסי שטיין


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש