פרסומת
דלג

מוכר הסיגריות לקה בהתקף לב ולא בחר בבחירות

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 2/11/2018 05:22 ● ערב ערב 2887
אילן ברגמן המכונה 'מוכר הסיגריות' לקה בלבו והובהל לבית החולים סורוקה ● ברגמן: ''עברו שנתיים קשות, התביעות, המעצרים, כל אלו בסופו של דבר הכריעו אותי, אבל אל דאגה אני עוד אכריע אותם'', הוא מודה אך לא מצטער לרגע
מוכר הסיגריות לקה בהתקף לב ולא בחר בבחירות
“מלאך המוות אמר לי יש לך עוד עבודה נפגש עוד 20-30 שנה

צחוק הגורל, אך האיש שהצית את מערכת הבחירות באילת לטוב ולרע, אילן ברגמן המכונה מוכר הסיגריות, לא הצביע בסופו של דבר בבחירות לרשויות המקומיות באילת ולא זכה להשפיע על גורל העיר בחמש השנים הקרובות, זאת לאחר שלקה בלבו והובהל מבית החולים יוספטל לבית החולים סורוקה בבאר שבע ביום שישי האחרון. ברגמן שמתאושש כרגע מצינטור שעבר לאחר ההתקף חש בטוב וסיפר ל'ערב ערב': "השנתיים האחרונות הכריעו אותי בסופו של דבר, אבל אל דאגה אני אכריע אותם בסוף, מלאך המוות בא לבקר אותי, אמר לי אילן יש לך עוד קצת עבודה לעשות, בוא נפגש שוב עוד 20-30 שנה. עכשיו נשאר רק השיקום והבאלנס של התרופות, אני מרגיש טוב שלא תבין לא נכון".

ספר מה קרה?
"זה התחיל שלושה ארבעה ימים קודם לכן, הרגשתי מאוד רע אבל לא הלכתי לבית החולים, לקח לי זמן להבין שאני נמצא בהתקף כבר כמה ימים, כשהמצב החמיר הגעתי ליוספטל, שם די נלחצו והעבירו אותי במהירות לסורוקה, כאן הרופאים הודיעו לי שנפרדתי באופן סופי מהחצי השמאלי של הלב שלי שכבר לא יחזור לתפקד. עברתי צינטור וכעת אני מתאושש. הצטרפתי למועדון הגיל השלישי".

אתה מאשים את מערכת הבחירות בכך?
"ללא ספק. עברו שנתיים קשות, התביעות, המעצרים, כל אלו בסופו של דבר הכריעו אותי, אבל אל דאגה אני עוד אכריע אותם".

ואתה לא מצביע?
הרופא אסר עלי לנסוע נסיעה כל כך ארוכה עד אילת, אז לא אני לא מצביע. זה ממש גורל שהאיש שעשה הכי הרבה רעש בבחירות האלה לא יכול בסוף להצביע. 


חדשות אילת - ערב ערב באילת