פרסומת
דלג

הורשע רוצח אשתו מאילת

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: עומר כרמון ● 2/11/2018 05:47 ● ערב ערב 2887
בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע את דוד יוספוב בעבירות רצח בכוונה תחילה וחבלה בכוונה מחמירה ● יוספוב רצח את בת זוגו, סבטלנה וורוביוב ז"ל בדירתה באילת לפני כארבע שנים. על פי כתב האישום, יוספוב הגיע ליחידת דיור בה התגוררה ובמהלך ויכוח קולני שהתפתח בין השניים דקר אותה באמצעות סכין דקירות רבות בכל גופה ● לאחר מכן נמלט ● יוספוב הורשע גם בביצוע עבירה נוספת של חבלה בכוונה מחמירה, שביצע כלפי חסר בית
הורשע רוצח אשתו מאילת
זירת הרצח (ארכיון)

בית המשפט המחוזי הרשיע השבוע את דוד יוספוב בעבירות רצח בכוונה תחילה וחבלה בכוונה מחמירה. על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות פרקליטות מחוז דרום (פלילי), ביום 29.12.2014, הגיע הנאשם אל ביתה של המנוחה ובמסגרת ויכוח קולני שהתפתח י, דקר אותה באמצעות סכין דקירות רבות בכל גופה. מיד לאחר מכן נמלט הנאשם מהבית. כמו כן, הורשע יוספוב בביצוע עבירה נוספת של חבלה בכוונה מחמירה שביצע כלפי חסר בית.
 כזכור טרם הרצח ניהלה המנוחה סבטלנה (48) אלמנה ואם לבן המתגורר ברוסיה ובת המתגוררת בישראל, מערכת יחסים זוגית, אינטימית, עם יוספוב (62). על פי כתב האישום המנוחה החליטה להיפרד ממנו וסבלה מאיומים והטרדות מצדו ולבסוף אף נרצחה על ידו. 
על פי כתב האישום יוספוב החליט לרצוח את וורוביוב ללא כל התגרות מצדה. הנאשם דקר את המנוחה מספר רב של פעמים באמצעות סכין  שאורכה  24.5 ס"מ, בבטנה, בבית החזה, במותן, בעכוז ובירך. המנוחה מתה לאחר שאיבדה דם רב וכן בשל כשל נשימתי שנגרם בעקבות פצעי הדקירה. גופתה נמצאה על ידי שכן. 
במהלך החקירה הודה יוספוב באוזני מדובב משטרתי, כי גרם למותה של וורוביוב, אך לטענתו, עשה זאת כהגנה עצמית. 
יוספוב כבר הורשע פעמיים בעבר ונשלח לכלא למספר חודשים, לאחר שאיים לפגוע בוורוביוב. בין השאר, אמר לה: "זה הסוף שלך. את לא תחיי יותר". במהלך אחד המשפטים שניהלו בעבר העידה וורוביוב: "בתחילת היחסים שלנו הכל היה בסדר. אחרי זה ראיתי אצלו רגרסיה. ביקשתי ממנו להיפרד ונישאר ידידים, אבל הוא לא הסכים. יום אחד הגיע אלי הביתה במצב לא שפוי ושבר לי את הדלת בבית".
בא כוחו של יוספוב, ניסה לשכנע את בית המשפט להקל בעונשו וטען אז כי אין לו כל כוונה לפגוע בוורוביוב. "מדובר באיש מבוגר וערירי אשר מתגורר בגפו שנים רבות, מתקיים מביטוח לאומי", הוא אמר. "אין לו כלל חיי חברה, הוא אדם בודד ורק עם המתלוננת היה לו קשר ועמה הוא יכל לדבר, כי אין לו חברים אחרים. הוא הגזים בשיחותיו, אך לא התכוון שייצא בכיוון של איום ועל כך הוא מצר. אין בעברו אלימות בית כלשהי. הוא לא ניסה לממש את האיום בפועל. לא ניגש לביתה וניסה לממש את האיום. הוא היה קצת מאוהב במתלוננת ולא היה בלבו לפגוע בה בצורה פיסית כזו או אחרת". לבסוף כאמור רצח יוספוב את וורוביוב. 


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש