פרסומת
דלג

אלוף אירופה בהנפת משקולות עד 110 ק''ג: רועי קריספין מאילת

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 30/11/2018 17:12 ● ערב ערב 2891
רועי קריספין, ה'פאוור ליפטר' מאילת, קטף את המקום הראשון בקטגוריה של עד 110 ק"ג, בתחרות גביע אירופה בהרמת משקולות, שנערכה ב'אייס מול' באילת ● קריספין דחק בסך הכל 750 ק"ג במצטבר
אלוף אירופה בהנפת משקולות עד 110 ק''ג: רועי קריספין מאילת
קריספין ומתמודד נוסף לפני האליפות שנערכה באייס מול

בתחרות, המהווה חלק מסבב גביע אירופה בהרמת משקולות התמודד קריספין בקטגוריה של עד 110 ק"ג. הוא התחרה בקרב 3 המורכב משלושה מקצים:
מקצה ראשון סקואט (תרגיל רגליים), אליו נכנס קריספין עם 250 ק"ג אותם דחק בקלות, לאחריהם החליק ולא הצליח לעבור בכניסה השנייה עם משקל 260 ק"ג, אך פיצה על כך במקצה השלישי בו דחק 260 ק"ג בהצלחה.
במקצה לחיצת החזה עבר קריפסין את שתי הכניסות הראשונות, עם 180 ק"ג ו-185 ק"ג. בשלישית כשל לדחוק 190 ק"ג.
במקצה השלישי בתחרות בו נבחן תרגיל רגליים אחר - דד ליפט - דחק קריספין את 300 ק"ג בכניסה הראשונה, אך פרק את עצם הבריח בניסיון השני לדחוק 305 ק"ג. לסיכום דחק קריספין סך כולל של 750 ק"ג שהספיק לו עבור המקום הראשון. כעת צפויה לקריפסין החלמה בת כחודש ימים בטרם יוכל לשוב ולדחוק משקים  עקב פציעתו.
קריספים ביקש להודות לגופים והאנשים שמלווים אותו לאורך הקרייה ביניהם: לחברת הביגוד המובילה בעולם Gorilla Wear Israel, לחנות החלבונים באילת פרובודי אילת, וכן לנשיא האיגוד  אולג איבניוקוב עליו אמר: "זכיתי להתחרות באיגוד שלך כשהכל מסודר ומתוקתק כמו שצריך".
'פאוור ליפטינג', הינו ספורט שדורש מהם לא מעט מאמץ בדרך להרמת משקולות במשקל שעולה בהרבה על משקל גופם של המתחרים. קריספין, מפתח גוף מאילת, שבעצם אימוני היום יום שלו, לא מרים משקולות כל כך כבדים, ולא מתאמן על הרמת משקולות אגב כוח מתפרץ, אלא עוסק בעיקר בפיתוח וחיטוב הגוף, הצליח השנה להוכיח שבספורט כמו בספורט הכל יכול לקרות כשזכה באליפות הארץ כשהרים משקל של 320 ק"ג, שהוא פי שלושה ממשקל גופו וחתם על הדרך על שיא ישראל, וזאת לאחר שכבר התחרה בעבר בשני איגודי פאוור ליפטינג אחרים שקיימים בארץ וזכה גם בהם בתואר אלוף ישראל. "בשלושת האיגודים שברתי שיאי איגוד ושיא ארצי בקטגוריה של משקל גופי (משקל גוף כנגד הרמת משקל) זה הישג מטורף מבחינתי",סיפר ל'ערב ערב' לאחר הזכיה.
קריספין (34), נשוי פלוס חמש, במקור מירושלים. עד גיל 10 התאמן בחוגים של אמנויות לחימה- קרטה וג'ודו, בגיל 12 נכנס ללמוד התגוננות רחוב עד גיל 15, משם הפך להיות מקצועי. קריספין שעבר לאילת לפני כשנה משמש כמאמן כושר אישי ופתח סטודיו חדש במרכז מור.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש