פרסומת
דלג

הוגש כתב אישום כנגד המשפחה שתקפה מציל

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 14/12/2018 16:02 ● ערב ערב 2893
כתב אישום הוגש השבוע על ידי משטרת אילת, כנגד ארבעה בני משפחה שהכו בחודש אפריל האחרון את מציל הבריכה במלון בו שהו ● האירוע הפך ויראלי בעקבות סרטון אבטחה שתיעד את המקרה ● הארבעה יואשמו בהתפרעות במקום ציבורי, תקיפה, גרימת חבלה ואיומים
הוגש כתב אישום כנגד המשפחה שתקפה מציל
הלינץ' במציל כפי שתועד בסרטון האבטחה (צילום מסך)

לשכת התביעות במשטרת מרחב אילת הגישה השבוע כתב אישום לבית משפט השלום באילת כנגד 4 בני משפחה ממרכז הארץ, לאחר שתקפו בכוח רב את המציל בבריכת המלון בה התארחו, בגלל שלטענתם כינה את בתם שמנה.
המקרה אירע בחודש אפריל השנה, בבית המלון "ליאונרדו רויאל ריזורט".  האירוע החל כאשר ג', העובד כמציל בבית המלון, ביקש מנערה בת 12 לצאת מהג'קוזי בו רחצה אותה עת. משהתמהמה הנערה, הטיח בה המציל מילים פוגעניות המתייחסות למשקל גופה.
בני משפחתה של הילדה ששמעו את המציל זעמו עליו, התקרבו אליו ואף איימו לפגוע בו בשל כך שעלב בבתם. האם צעקה אז על ג': "אני אלמד אותך לקח, אני אפרק אותך במכות. אתה לא תצא מפה חי". לאחר מכן היא הסתערה עליו והחלה לדחופו. ג' התגונן מפניה ודחפה מעליו. ג' הותקף על ידי האם ובתה שהתנפלו עליו, קרעו את חולצתו ושברו את משקפיו. אז הצטרף ללינץ' במציל בן משפחה נוסף שהטיח בו אגרופים.
עובדי בית המלון שנחלצו לעבר ג', סייעו לו להיחלץ מבני המשפחה. ג', עזב את הבריכה ואז הותקף שוב על ידי האם ובתה, ביחד עם בן משפחה אחר, השלושה בעטו בו בכל גופו. ג' החבול הצליח לברוח מהם, אך נזקק לקבלת טיפול רפואי.
בשלב ראשון לא הגיש ג' תלונה כנגד תוקפיו, לא הוגש נגד המשפחה תלונה, דבר שגרר טרוניה מצד המשטרה שטענה כי המדובר באירוע חמור וכי לא יעלה על הדעת כי תלונות יוגשו רק לאחר מעשי רצח. "אין צורך להמתין שמישהו ימות כדי להגיש תלונה", טענו במשטרה.
בסופו של יום הוגשה תלונה, ובני המשפחה עוכבו לחקירה במשטרת אילת, שם נחקרו באזהרה. לטענתם, המציל העליב את בתם כשכינה אותה שמנה ועל כן איבדו שליטה ותקפוהו. השבוע, כאמור, הוגש כנגדם כתב אישום המייחס להם עבירות של התנהגות פרועה במקום ציבורי, תקיפה, גרימת חבלה ואיומים. משפטם של הארבעה ייפתח בקרוב.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש