פרסומת
דלג

תנו להם בג'ודו

מאת: מערכת ערב ערב ● 4/1/2019 10:21 ● מה נשמע 581
153 ג'ודאים מ-12 קבוצות גיל שונות מארבעת המתנ"סים של אילת, השתתפו באליפות רשת המתנ"סים שהתקיימה בשבוע שעבר לראשונה בעיר ● היו זוכים והיה בעיקר הרבה אקשן בתחרות שזכתה להצלחה רבה ותהפוך למסורת בעיר
תנו להם בג'ודו

צילומים: אושר גל ושלומי ואזולאי גלבוע

אולם הספורט של בית הספר 'רבין' בעיר התמלא בשבוע שעבר במאות ג'ודאים בגילאים שונים, הורים, מלווים וחברים שהגיעו לקחת חלק באליפות אילת הראשונה בג'ודו למתנ"סים אותה אירגן מאמן הג'ודו ירדן דקר. 153 ג'ודואים מ- 12 קבוצות גיל (מגיל 4ועד גיל 16), מארבעת המתנ"סים בעיר התחרו ביניהם על תארי האליפות כשאליהם מצטרפים גם ספורטאי חבל אילות שמתאמנים בג'ודו בקיבוץ יטבתה.
קבוצת הבוגרים בג'ודו של מתנ"ס 'קולייר' הגיעו על תקן מעודדים ועזרו לחניכים הצעירים בזמן התחרות. גם מדצ"ים ממתנ"ס 'יעלים' הגיעו והתנדבו בעזרה לקטנטנים הנרגשים.

 


הקרבות היו טובים, האנרגיו תהיו בשמיים כשכולם מנסים לקטוף את המדליות המיוחלות. בסיומה של התחרות קיבלו כל החניכים מדליית השתתפות ותעודה ושלושת הזוכים במקומות הראשונים בקטגוריות הגיל השונות גם זכו בגביע. אליפות המת"נסים הראשונה של אילת בג'ודו הייתה בסימן הסיסמא- 'אחר אתה חבר', משפט שהתנוסס על הפודיום ועל החליפה של המאמן ומארגן התחרות ירדן קדר. "זהו מסר  שמועבר לחניכים בכל הקבוצות", הסביר דקר.
חוץ מהמדליות והגביעים, זכו מצטייני התחרות בשוברים מתנה על סך 100 ש"ח למימוש במסעדת 'לרו' החדשה.
בעקבות הצלחת התחרות, מבהיר דקר כי אליפות אילת בג'ודו למתנ"סים תהפוך למסורת שנתית בעיר.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

 

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש