פרסומת
דלג

חוזרים לליגה

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 4/1/2019 14:10 ● ערב ערב 2896
אחרי רצף של 9 נצחונות רצופים לא הצליחה הפועל מול הים אילת לעשות את זה גם במפעל הגביע ● הפסד בית 71:97 מול מוליכת הטבלה, מחזיקת גביע המדינה, ישאיר את שחקני אילת ואת המאמן שרון דרוקר להתמקד במשחקי הליגה, בתקווה שההפסד לא יוריד לשחקנים את המורל ● "25 דקות היינו במשחק, אבל לצערי דברים לא עבדו לנו מספיק טוב", סיכם המאמן שרון דרוקר שהבהיר: "אנחנו מיישירם מבט לליגה"
חוזרים לליגה
בהתחלה היינו במשחק, אבל בהמשך המון דברים לא עבדו לנו". דרוקר

לפחות על הנייר אילת יכולה הייתה לעשות את זה. אילת הגיעה למשחק רבע גמר המדינה כשהיא נסחפת על גלי האהדה הגדולים עם 9 נצחונות רצופים. לעומתה מוליכת הליגה חולון, הגיעה למשחק אחרי שני הפסדים מתוך שלושת המשחקים האחרונים. ואולם בפועל, דווקא באילת נתנה חולון את אחד המשחקים הטובים שלה העונה, כשהיא לא משאירה לאילת פתח לחזור למשחק במחצית השנייה. כמו שזה נראה על המגרש חולון הולכת גם השנה חזק על הגביע ואילת מצידה חוזרת להתמודד מהמקום השני בטבלה על ראשות הליגה.
חולון הובילה כבר ברבע הראשון בנקודה אחת 20:21. צמד הג'ונסונים של האורחת הגדילו את ההפרש במחצית ל- 36:47. ברבע השלישי העלו שחקני חולון הילוך, לחצו על הדוושה וברחו בסיום הרבע ל- 50:73, תוצאה ממנה כבר לא הצליחו שחקני מול הים אילת לחזור. בסיום ניצחון גדול לחולון 71:97 שמשאיר את אילת להתמודד על ראשות הליגה.

קלעו לאילת: בראיינט- 19 נק', בריימו- 12 נק', זלמנסון- 10 נק', טוקוטו- 9 נק', מנקו ושולדבראד- 5 נק' כל אחד, בן שימון- 4 נק', בורדיון- 2 נק'.


המאמן שרון דרוקר: "מחכים לשובו של סמית'"


באילת אמנם התאכזבו מההפסד בגביע, אבל מיהרו להיישיר את המבט לליגה. "לכל משחק אנחנו עולים כדי לנצח", לא ניסה המאמן שרון דרוקר להמעיט מההפסד, "25 דקות היינו במשחק, אבל בהמשך המון דברים לא עבדו לנו. לא עמדנו טוב מול התסכול שבאי ההצלחה, היו שריקות שנויות במחלוקת של שופטים, החטאות שהשפיעו עלינו ובחולון ידעו לנצל את נקודות התורפה שלנו. אנחנו מרימים את הראש וממשיכים קדימה, לפנינו עוד ליגה ארוכה".


ההפסד קטע רצף של 9 נצחונות, אתה לא חושש שמכאן תבוא הירידה?
"החבר'ה הראו שהם אוהבים לנצח ונהנים מניצחון. אנחנו לא צריכים להתעסק בספירת ניצחונות או הפסדים, אלא לבוא לכל משחק בפני עצמו ולתת את המקסימום. אנחנו צריכים להגיע עם הופעה טובה יותר ונחושה, לשחק שוב יותר משחק קבוצתי, אני מקווה שכבר בשבוע הבא לנזל סמית' הפצוע יחזור לשחק, אין ספק שזה ישפר את האיזון שלנו".


מה נאחל לכם להמשך?
"בריאות. זה הדבר הכי חשוב. ראינו ממש עכשיו עם שתי פציעות שזה לא פשוט. מעבר לזה שיהיה לנו כייף, הצלחה ושנמשיך לתת משחקים טובים ומהנים".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש