פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 9/1/2019 10:05 ● מה נשמע 582
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

התותח בכדורגל גדל בשנה

 


תגידו מזל טוב ענק לגלעד לייבוביץ', שחתם על גיל תשע. אמא רינת ואבא מיקי לא עברו הפעם על המארע וחגגו לגדול מומולדת סופר מושקעת בצורה של טיול ג'יפים באזור אילת. על הטיול והג'יפים הייתה אחראית חברת 'אקו' טיולי מדבר (שם עובדת האמא) ועל כל הפינוקים הטעימים הייתה חתומה אמא רינת. הילדים נהנו בגדול בחייק הטבע, טיפסו, קפצו, התלכלכו ואכלו בלי סוף וגלעד? הוא היה סופר מאושר. מזל טוב ענק כבר איחלנו?

 

מזל טוב למקסימונת

 


ליאור גרינברג המקסימה, כדורסלנית צעירה מוכשרת גדלה בשנה וחתמה על גיל 7. על הפקת יום ההולדת הייתה אחראית יפה האלופה מ'ספאפוש'. האירוע נחגג בסיגנון האהוב במיוחד על הבנות- הסליים יחד עם החברות מהכתה. היה אששש. מזל טוב למקסימה.

 

לחיי השפה העברית

 


בבית ספר 'היובל' לא עברו על שבוע השפה העברית לסדר היום וציינו אותו בשבוע מלא אירועים והפקות. גולת הכותרת של השבוע הזה הייתה הפקת הצגה על אליעזר בן יהודה, מחייה השפה העברית, עליה הייתה אחראית רעות מחנכת כתה ו'1, שהביאה איתה המון ניסיון ממרכז הארץ במשחק והפקה. ההצגה לא הייתה מביישת שום הצגה אחרת וזכתה לתשואות רמות בקרב תלמידי בית הספר.

 

ילדת הפרחים חוגגת 

 


מזל טוב למיקה מיארה הנסיכה המהממת שחגגה יום הולדת 8 בחצר ביתה של הסבתא שאירחה אותה עם המשפחה והחברות הקרובות. מיקה פינקה את המוזמנות ביום הולדת מקורית ומיוחדת שבסופה עוגה טעימה. השיא היה שזירה של סידור פרחים שכל אחת הכינה בעצמה ולקחה הביתה.
צילום: רוני מויאל


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש