פרסומת
דלג

חמשת אלופי ישראל הם שלנו

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 9/1/2019 12:05 ● מה נשמע 582
תגידו מזל טוב לשני אלופי ישראל הטריים בגלישה שחר צוברי וקטי ספיציקוב שחתמו על התואר בשבת האחרונה ● שחר טיבי שייטת 470 סיימה ראשונה את האליפות שלה עם בת זוגה לשייט מתל אביב ● גם שני סגני אלופי ישראל הם אילתים- נוי דריהן ואופק אלימלך ● הקרב על כרטיס הכניסה לאולימפיאדת טוקיו 2020 אוטוטו יוצא לדרך ● מנהל המרכז הימי בעיר, יואב קוינטר: ''אני אבא גאה מאוד”
חמשת אלופי ישראל הם שלנו
מסמנת את האולימפידה כיעד. ספציקוב

שנה לפני אולימפידת טוקיו 2020 כבר אפשר לומר בוודאות כי הגולשים האילתים קטי ספיציקוב ושחר צוברי שזכו בסוף השבוע שעבר בתואר אלופי ישראל בדגם האולימפי לבוגרים מאותתים על כוונתם להתמודד וחזק על כרטיס הכניסה לאולימפיאדת טוקיו 2020. עבור צוברי שהשתתף כבר בשתי אולימפיאדות זה לא חדש. בזמנו הבהיר צוברי כי יפרוש מגלישה ברגע שיקום לו מתחרה צעיר שינצח אותו ואולם עד היום זה עדיין לא קורה באופן וודאי אם כי מאחורי צוברי כבר מאותתים על רצינות אופק אלימלך מאילת והגולש יואב כהן משדות ים. קטי ספיציקוב אלופת ישראל הטרייה, מסמנת גם היא לעצמה את המטרה הברורה. אם לא די בשני אלופי ישראל מהמרכז לספורט ימי, הרי שהשמחה כפולה בהתחשב בעובדה כי שני סגני האלופים גם הם מאילת. במקום השני בקרב הבוגרים זכה הגולש הצעיר והמוכשר אופק אלימלך שהיה קרוב לצוברי (שלישי סיים יואב כהן משדות ים) וגם בקרב הנשים הייתה זו האילתי נוי דריהן שזינבה מאחורי ספיציקוב.
אם לא די בגאווה שהביאו הגולשים האילתים באליפות ישראל, הרי שגם בשייט בדגם 470 הייתה לאילת עדנה בדמותה של השייטת שחר טיבי שניצחה עם בת זוגה לשייט מתל אביב נויה ברעם את האליפות. השתיים סיימו מקום שני כללי וראשון בקרב הבנות. לנוכח ההישגים האלו אין פלא שיואב קויטנר, מנהל המרכז הימי בעיר יכול להיות מרוצה. "אני מרגיש כמו אבא גאה", אמר השבוע קויטנר, שסופר עכשיו את הימים עד לתחילת הקמפיין בדרך לכרטיסי הכניסה לאוליפיאדה.


ואיך אבא גאה מתמודד עם זה שארבעה מילדיו נאבקים על שני כרטיסי כניסה לאולימפיאדה?
"אני מעדיף את זה ככה.  העיקר שבסופו של דבר הכרטיס לאולימפיאדה יישאר אצלנו בבית. בכל מקרה בעוד שבים החבר'ה תחרותיים, הרי שמחוץ לים הם חברים טובים, עוזרים ומפרגנים אחד לשני. בהחלט מושג לגאווה".


ביום שני הקרוב ייצאו הגולשים מאילת לתחרות סבב הגביע העולמי במיאמי. בהמשך השנה יתחרו הגולשים והשייטת טיבי בארבעה תחרויות מבחן על כרטיס הכניסה לאולימפיאדה, תחרויות שיסתיימו בפברואר 2020 באליפות העולם האחרונה שלפני האולימפיאדה, אז ייקבע מי הגולש והגולשת שייצגו את ישראל בטוקיו.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש