פרסומת
דלג

תלמידות 'גלים' אלופות אילת בכדורשת

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: חיים דוד ● 9/1/2019 12:09 ● מה נשמע 582
שחקניות הכדורשת של בית הספר 'גלים' הן אלופות אילת ● קבוצת 'גלים' שמרה על תוארה מהשנה שעברה כשגברה הפעם במשחק הגמר על בנות בית הספר 'מצפה ים' ● מצטיינת הטורניר - השחקנית רומי דינקין, שהובילה את קבוצתה- בית הספר 'היובל' למקום השלישי
תלמידות 'גלים' אלופות אילת בכדורשת
יש אליפות, בנות גלים

זו השנה השלישית ברציפות שאולם בית הספר 'צאלים' מארח את אליפות אילת לבתי ספר יסודיים בכדורשת. מאחורי היוזמה וניהול התחרות ניצב גם השנה מיקי גלעד, מאמן כדורשת שדוחף את ענף הספורט הפופולארי ביותר בארץ בקרב נשים גם אצל תלמידות בתי הספר היסודיים בבתי הספר לצד חוגי אחר הצהריים עליהם הוא מנצח בעיר. 
בטורניר אותו הפיק אגף הספורט בעיריית אילת בניצוחו של רונן שחרור השתתפו השנה 10 קבוצות לאחר שבתי הספר 'עציון גבר' ו'יעלים' ביטלו את השתתפותם. במשך חמש וחצי שעות התמודדו ביניהן הבנות על כרטיס הכניסה למשחקי הגמר. הטורניר התקיים בשיטה של שני בתים, כששתי הקבוצות שסיימו ראשונות בכל בית העפילו למשחקי הגמר וחצי הגמר.

 

הגביע שלהם. גלים (ימין למעלה)  ● שחקנית מצטיינת. רומי דינקין (היובל - שמאל למעלה) ● מקום שני. מצפה ים (תחתונה) 


לאחר התמודדות ארוכה העפילו לגמר שחקניות בית הספר 'גלים'- אלופות השנה שעברה (ניצחו בחצי הגמר את בית הספר 'היובל') שפגשו הפעם בגמר את שחקניות בית הספר 'מצפה ים' (ניצחו בחצי הגמר את מעלה שחרות) בניצוחה של המורה לספורט אתי. השנה לא התקשו בנות 'גלים' בניצוחה של המורה לחינוך גופני אילנית דוד, לנצח את האליפות ושמרו על תוארן מהשנה שעברה. 
במשחק על מקומות 3-4 ניצחו תלמידות בית הספר 'היובל' בניצוחו של המורה לספורט שי ברד, בקרב צמוד ומותח את היריבות ממעלה שחרות בניצוח ושל המורה לספורט ליאור שלומוביץ.
בסיום הטורניר התקיים באולם כמיטב המסורת טקס הסיום וחלוקת הגביעים לקבוצות המנצחות. כל הבנות קיבלו מדליות השתתפות וסיכמו שהיה טוב וטוב שהיה. בתואר מצטיינת הטורניר זכתה שחקנית בית הספר 'היובל', רומי דינקין שהובילה את קבוצתה לזכייה במקום השלישי בטורניר.


בחודש מאי יתקיים טורניר הבנים לבתי ספר יסודיים בכדורשת, שיהיה האחרון שיתקיים במתכונת זו. החל מהשנה הבאה יתחרו ביניהם הבנים במשחקי כדורעף.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש