פרסומת
דלג

בית הספר 'גולדווטר' עדיין לא מוגן מפני רעידות אדמה

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: ארכיון ערב ערב ● 11/1/2019 14:05 ● ערב ערב 2897
בקיץ לפני שנה כבר הבטיחו בעיריית אילת לדאוג לחיזוק בית הספר 'גולדווטר', בית הספר הגדול בעיר, מפני רעידות אדמה, בפועל גם בקיץ הזה זה עוד לא קרה ● בעיריית אילת תירצו את העניין בכך שלא נמצאה הדרך לסיים את העבודה תוך חודשיים בתקופת החופש גדול ● תוסיפו לכך בעיות מיזוג קשות במסדרונות בית הספר והעדר נגישות לנכים ותקבלו וועד הורים מאוד לא מרוצה ● גיא מלר יו"ר וועד ההורים בבית הספר: "לא נשקוט ולא ננוח עד שחיזוק בית הספר ייצא לפועל"
בית הספר 'גולדווטר' עדיין לא  מוגן מפני רעידות אדמה
גיא מלר: "נוצר מצב שבהעדר מיזוג המסדרונות חמים ביותר". גולדווטר

בזמן שעיריית אילת דואגת לחזק את מבני החינוך שלה, נכון להיום דווקא בית הספר התיכון הגדול בעיר והוותיק ביותר- בית הספר 'גולודוטר', בו לומדים מעל 400 תלמידים, לא זכה לחיזוק המבנים הנחוץ נגד רעידות אדמה. בקיץ 2017 הובטח בעיריית אילת כי בית הספר יזכה לחיזוק הנדרש בקיץ 2018 ואולם הדבר לא קרה. בעיריית אילת טענו כי מאחר ומדובר בבית ספר גדול הכולל שני מבנים נפרדים, לא נמצאה תוכנית עבודה שיכולה להתחיל ולהסתיים תוך חודשיים של חופש גדול. כך או כך בעיריית אילת הובטח גם השנה כי נושא חיזוק בית הספר מפני רעידות אדמה נמצא על סדר היום לקראת הקיץ הבא. בוועד ההורים של בית הספר לא שוקטים ודואגים להעלות את הנושא בכל ישיבת חינוך ובכל ישיבה בנוכחות ראש העירייה. "לא נשקוט ולא ננוח עד שבית הספר יקבל את החיזוק הנחוץ", הבהיר השבוע יו"ר וועד ההורים בבית הספר גיא מלר.

 

בעיות נגישות ומיזוג


אם לא די בזאת, הרי שסוגיה נוספת מטרידה את וועד ההורים בבית הספר- העדר נגישות לנכים. לדברי מלר גם אם לא מדובר בנכה שלומד בבית הספר הרי שיש לא פעם מקרי תאונות שגורמות לפציעה של ילד או מורה שנאלצים להגיע עם גבס לבית הספר. או אז מתגלה בית הספר במערומיו. גם את נושא צינון המסדרונות בקומות העליונות דורשים בוועד ההורים מהנהלת העירייה לקדם. "מאחר ואנחנו מקפידים על סגירת הכתות בהפסקות על מנת שלא ייגנבו דברים, נוצר מצב שבהעדר מיזוג המסדרונות חמים ביותר", מסביר מלר ומוסיף: "גם בסוגיה זו הובטח לנו טיפול כבר בקיץ הקרוב. כולי תקווה כי עיריית אילת תפעל לקדם את כל הנחוץ טיפול בבית הספר בהקדם האפשרי".

את תגובת עיריית אילת בנושא לא קיבלנו עד לסגירת הגיליון.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש