פרסומת
דלג

מלון שישי לרשת אסטרל

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 11/1/2019 14:35 ● ערב ערב 2897
תגידו יפה שלום למלון הישן חדש מרידיאן, כלומר יו סוויטס, כלומר אריאה ● שהושק בשבוע שעבר על ידי רשת אסטרל, המפעילה באילת חמישה מלונות נוספים ● בשנים האחרונות נוהל המלון על ידי רשת פתאל שוויתרה על הזכות לרוכשו רק לאחר הליך משפטי
מלון שישי לרשת אסטרל
נכנסת לתחום מלונות היוקרה. אריאה מבית אסטרל

מלון ישן חדש נפתח באילת, מלון אריאה, לשעבר יו סווטיס, שיחבור לחמשת המלונות האחרים של רשת אסטרל האילתית. אסטרל רכשה 50% מהמלון מליאורה עופר וכעת היא שותפתו של המיליארדר פרוספר אמויאל מצרפת. בעלי אסטרל, בני ואילת זרח ואשר גבאי, שילמו בעד חלקם במלון סכום של 115 מיליון ₪, המגלם למלון ערך של 230 מיליון ₪.
כזכור, הגישה רשת פתאל בקשה למתן צו מניעה כנגד העסקה. בעקבות הבקשה הוטל צו ארעי שעיכבה עד לביטולו של הצו על ידי בית המשפט המחוזי בתל אביב. הרקע לסכסוך נבע מכך שפתאל הינה שותפתו של אומיאל במספר נכסים בארץ, בין היתר היא גם ניהלה מכוח הסכם ניהול את מלון יו סוויטס שחציו בבעלות אמויאל. משהסתיים הסכם הניהול ונפתחה הדרך להעביר את ניהולו לגוף אחר, דרשה פתאל את הזכות לרכוש בעצמה מחצית מחלקו של אמויאל וזאת מכוח היותה שותפתו. בקשתה זו נדחתה בסופו של יום ובעקבות כך בוטל הצו האירעי ונסללה הדרך למכירת המלון לקבוצת אסטרל.
עבור רשת אסטרל מהווה הרכישה האחרונה שדרוג ברמת בתי המלון, והוא יכניס למעשה לשוק מלונות היוקרה באילת, שכן עוד בהיותו יו סוויטס, דורג המלון בדרגת חמישה כוכבים על ידי משרד התיירות. 
במלון 246 סוויטות, מתוכן 50 משפחתיות והוא יקרא מעתה אריאה. הואממוקם על החוף הצפוני באילת בסמוך לבסיס חיל הים, והוא יצטרף למלונות אסטרל נירוונה קלאב, אסטרל נירוונה סוויטס, אסטרל מאריס ואסטרל פאלמה (4 כוכבים) ומלון אסטרל ויליג', שמצוי בתהליך וטרם דורג. רשת מלונות אסטרל פועלת באילת מאז-1995.
לעת הזו החליטה הרשת לדחות את מועד שיפוץ המלון ל-2020, אז ייסגר בחודשים ינואר-אפריל והוא צפוי לעבור שיפוץ נרחב. 
מחירי המלון כפי המפורסמים באתר החברה ינועו בין 1440 ₪ לסופ"ש (ה'-מוצ"ש) כולל ארוחת בוקר וערב, כשעבור לינה בסוויטה דה לוקס תוסיפו 300 ₪. בפורים יאמיר מחירו של סוף השבוע לכ-3100 ₪ עבור זוג ושני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר. בחול המועד פסח תאלצו להפרד מ-7000 ₪ בעבור שהייה בת חמישה ימים (א'-ה'), גם כאן המחיר הינו בעבור זוג עם שני ילדים.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש