פרסומת
דלג

סנונית ראשונה? פסטיבל אלקטרוני בדרך לאילת

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 11/1/2019 14:37 ● ערב ערב 2897
למרות שעשרת אלפים גולשים הצביעו כי הם רוצים את הפסטיבל בתל אביב ● החליטו מארגניו לקבל את ההזמנה של מחזיק תיק התיירות באילת, מתן בארי, ולערוך את הפסטיבל באילת ● היכונו לפסטיבל BlueRedSea שיחמם את חודש מרץ עם מיטב השמות הלוהטים ואחד ארמין ואן ביורן אלוהינו
סנונית ראשונה? פסטיבל אלקטרוני בדרך לאילת
מתן בארי ומפיקי האירוע:

הישג ראשון למחזיק תיק התיירות מאתן בארי: פסטיבל BluRedSea יגיע לאילת למשך שלושה ימים במהלך חודש מרץ, בתפריט: ה-DJ ההולנדי הכוכב ארמין ואן ביורן, ההרכב הישראלי המצליח ויני ויצ'י, ג'ניה ועוד. 

 

צפי לכ-7,000 חוגגים


הפסטיבל, שיתקיים בין בין 7 ל-9 במארס, יחולק לארבעה אירועים מרכזיים: בערב חמישי ושישי יתקיימו האירועים המרכזיים ב"חווה", המתחם המיתולוגי, שאירח כמה מהשמות הגדולים בהיסטוריה של הז'אנר ביניהם טייסטו וארמין ואן ביורן. החווה חוזרת לתודעה עם מיתוג חדש תחת השם "King Solomon Valley". בנוסף לאירוע המרכזי, יתקיימו בשישי בצהריים מסיבות בריכה במלונות נבחרים ובשבת בבוקר יתקיים אפטר פארטי.
מחזיק תיק התיירות החדש בעיר, מתן בארי, הצהיר בקמפיין הבחירות שלו שהוא מתכוון להחזיר את הפסטיבלים הגדולים לאילת, ולדבריו זו רק הסנונית הראשונה.

בשיחה עם 'ערב ערב' אמר בארי: "אתה לא מבין איזה הד זה עשה בעיר, ארמין היום הוא אחד האמנים המבוקשים והעסוקים בעולם, ויני ויצ'י הם ההרכב הישראלי המצליח בעולם, ידעתי שהפסטיבל אמור להתקיים בתל אביב והפעלתי את כל הלחצים האפשריים כדי שהפסטיבל יעבור לאילת, עכשיו נעשה הכל על מנת לתמוך בהם כדי שהאירוע יצליח, מאיר יצחק הלוי ואלי לנקרי תומכים מאוד במהלך ומברכים עליו ויש כאן למעשה כמה שוסים, אחד שההפקה של הפסטיבל התחייבה על 1500 חדרים לסוף השבוע של הפסטיבל, שיערך במרץ, שזה חודש חלש יחסית, דבר נוסף, יהיה שיתוף פעולה עם גורמי תיירות הולנדיים כדי למלא את הטיסות שמגיעות לעובדה עם תיירות ייעודית לפסטיבל. זה עד היום עוד לא קרה". 

כמה אנשים צפויים להגיע להערכת המפיקים?
"5,000 מתל אביב, עוד 1,500 אילתים ועוד כמה מאות תיירים מהולנד". 

אתה קשור להפקה?
"ממש לא. אני מקדם את הנושא כמחזיק תיק התיירות בלבד. אני מקווה מאוד שנצליח לקדם כבר בהקדם פלטפורמה תומכת ביזמים ובאירוע ושיתוף פעולה בין ההפקה לבין תאגיד התיירות. תוכן זה שם המשחק. אנחנו מקבלים עשרות תגובות מבעלי מסעדות, נהגי מוניות שפשוט מאושרים שנוחת פסטיבל בסדר גודל כזה בעיר, אחרי הרבה מאוד שנים שזה לא קרה".

 

האם ההולנדים יבואו?


מלבד ארמין ואן ביורן, ייקחו חלק באירוע ויני ויצ'י, ה-DJ's הישראלים המצליחים בעולם שכיכבו בבמות מרכזיות של הפסטיבלים הגדולים בעולם ביניהם טומורולנד, ופרט להם גם Artbat, ג'ניה, Amario ו-DJ Ables מאיביזה. בנוסף ייקחו חלק באירוע עוד שני אמנים ששמם יוכרז בהמשך.
ישראלים שירצו לרדת לאילת ייהנו מחבילות נופש במבחר מלונות כמו קלאב אין, אורכידאה, בי קלאב, אסטרל פאלמה, אסטרל אראיה (לשעבר מרידיאן), לה פלאיה ואחרים. מחירי החבילות (שיכללו לינה ו-3 מסיבות (לא כולל האפטר, שיחוייב בנפרד ומוגבל לכ-600 איש) ינועו מ-750 שקלים לאדם בחדר לרביעייה ועד ל-1,050 שקלים לאדם בחדר זוגי.

מי שירצה להגיע למסיבות בלבד (ללא מסיבת הבריכה, הזמינה רק לרוכשי החבילות) יוכל לעשות זאת גם כן. כרטיס לאירוע ביום חמישי יעלה כ-250 שקלים, בשישי כ-185 שקלים, כרטיס לכל המסיבות (ללא האפטר) המרכזיות כ-380 שקלים ולכל המסיבות כולל האפטר יעלה כ-435 שקלים.
בנוסף, קווי הטיסה הזולים מהולנד לעובדה/אילת מאפשרים לקדם את הפסטיבל בהולנד. ההפקה מצפה להשתתפות של תיירים הולנדים שייהנו מחבילות הכוללות טיסה, מלון וצמיד זהב לכל המסיבות בכ-500 יורו. מחירי חבילות נופש לתיירים יעמדו סביב ה-500 יורו כולל טיסות + מלון + צמיד זהב המאפשר כניסה לכל המסיבות.
 


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש