פרסומת
דלג

עוזרים לאלרואי לנצח

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: אילוסטרציה ● 11/1/2019 14:39 ● ערב ערב 2897
לפני כחודשיים וחצי הובהל אלרואי בן השנתיים וחצי לרופא המשפחה לאחר שהתלונן על כאבים חזקים בבטנו ● בבית החולים שניידר התגלה כ בבטנו גוש סרטני בדרגה 4 מתוך 4 ● השבוע נקראים תושבי אילת להפנינג תחת הכותרת "עוזרים לאלרואי לנצח" ● ההפנינג \יערך ביום שלישי 15 בינואר, בחסות חנות הצעצועים "עידן 2000" וכל הכנסות החנות באותו יום יועברו למשפחה
עוזרים לאלרואי לנצח

לפני כחודשיים וחצי לקחו נאור וחן דימרי, את בנם אלרואי בן השנתיים וחצי לרופא המשפחה, לאחר שהתלונן על כאבי בטן חזקים. מאז, החל מרוץ מטורף להצלת חייו של אלרואי שהתברר כי הוא לוקה בסרטן מסוג נוירובלסטומה . "הרופא שלח אותו למיון ובהתחלה לא נמצא דבר", מספרת דליה סבתו של אלרואי. "לאחר שהרופאים ביוספטל התייעצו עם רופאים בבית חולים סורקה, הם התבקשו להעביר ממצאי סיטי שם נראה גוש גדול בבטנו של אלרואי", מספרת הסבתא בכאב. "אני זוכרת, זה היה יום חמישי ובסורוקה הבהירו כי על ההורים להגיע עם אלרואי במהרה לבית החולים שניידר בפתח תקווה". אלרואי והוריו התקבלו בבית החולים לפנות בוקר, שם חיכתה להם רופאה והחלה בביצוע בדיקות דחופות. אלרואי נותח בבטנו על מנת לבחון את הגוש וכן נלקחו בדיקות ביופסיה. מספר ימים לאחר מכן אוששו הרופאים את החשש הגדול "מדובר בסרטן מסוג נוירובלסטומה בדרגה 4 מתוך 4. להורים נמסר כי אלרואי יחל מיד בטיפולים קשים שצפויים להמשך כשנה וחצי כאשר הטיפול כולל כימותרפיה, הקרנות, תרופות ביולוגיות והשתלת מח עצם. "מדובר בטיפולים קשים מאד כאשר לכל טיפול יש טיפול מקדים", אומרת סבתו בבכי, "אלרואי סובל מתופעות לוואי קשות כולל כאבים חזקים זה לא הגיוני שילד בן שנתיים וחצי, מתמודד עם דבר כל כך נורא". 
לדברי הסבתה: "מאז אותו יום ההורים של אלרואי לא עובדים והם מטפלים בו במסירות בעוד הם צריכים לטפל גם באחיו הגדולים בגילאי 6-7-9 שלא מודעים לדבר המחלה, וכי המשפחה מספרת כי אלרואי חולה אך עדיין לא יודעים איך לספר להם". 

לעזרת המשפחה נרתמו תושבי אילת ביניהם גם הבעלים של חנות הצעצועים עידן 2000 שהחליט להפיק הפנינג ענק ביום שלישי הקרוב והבטיח כי כל הכנסות החנות ביום זה יתרמו לטובת המשפחה . 

בנוסף, נערך ניסיון לגייס כספים לעזרת המשפחה באמצעות הרשתות החברתיות, שם נכתב: "ההורים לא עובדים ומכיוון שקופות החולים לא ממנות טיסות לשני בני הזוג הם נאלצים לטוס הלוך ושוב על חשבונם על מנת להיות עם אלרואי, וכן לטפל באחיו. כמו כן אלרואי זקוק לתרופות וזריקות שאינן במסגרת סל הבריאות ויש קושי כלכלי רב. בנוסף, למשפחה יש עוד שלושה ילדים קטנים, בואו נפתח את הלב ונעזור אנחנו מחכים לכם".

לתרומות: בנק 09 סניף 001 חשבון 27006132 על שם לרפואת אלרואי (דליה שושני )


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש