פרסומת
דלג

הנהלת בני אילת: ''מצבה של הקבוצה הבוגרת לא מזהיר, אך אנחנו אופטימיים''

מאת: פיני גניסלב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 11/1/2019 14:49 ● ערב ערב 2897
בהודעה לעיתונות שפרסמה השבוע הקבוצה נכתב: "לאחר צירופו של החלוץ דניאל אלמליח לשורותיה של בני אילת, החתימה הנהלת הקבוצה את הקשר סולטן זועבי (26) לקדנציה שנייה
הנהלת בני אילת: ''מצבה של הקבוצה  הבוגרת לא מזהיר, אך אנחנו אופטימיים''
שורה עליונה (מימין לשמאל): שרבל אדביה, אופק בלחסן, מור לי מלאך. שורה תחתונה: ירון ויצמן, סולטן זועבי

זועבי, שהיה שותף לעונת העלייה בשנת 2014/15, שיחק העונה בליגה ב' צפון ב' בקבוצת בני כפר קרע, שם הספיק לכבוש חמישה שערים. יש לציין כי סולטן שנקרא לדגל, לא התלבט והודיע בעמוד הפייסבוק האישי שלו "שמח לחזור לעוד קדנציה אצל הכרישים".
לשורות הקבוצה חזר גם השוער המוכשר שרבל אדביה (24), שהגיע להבנות עם הקבוצה בנוגע לתנאיו ויצטרף בקרוב. אדביה שיחק אשתקד בכפר כנא מליגה א' צפון ולפני כן עמד בין הקורות באילת.
בנוסף לאדביה וסולטן, חתמו גם השוער הוותיק מג'די חליאלה (37), שיחק בעונות הקודמות בשפרעם ומגדל העמק בליגה א', אופק בלסאן (20), קשר קדמי צעיר ומוכשר, שיחק אשתקד במדיה של בני יהודה מליגת העל, ירון וייצמן(23), קשר אחורי, שיחק בעונה שעברה בבני אילת ואת העונה הנוכחית פתח בבית שאן בליגה ב' צפון ב', מור לוי מלאך(21),בעמדת הקשר המרכזי, שיחק במ.ס חיפה ומכבי דלית אל כרמל מליגה א' צפון, את העונה פתח עם ירון וייצמן בבית שאן.
אל מול הגעת השחקנים החדשים שוחררו מספר שחקנים מהקבוצה, שון בוסקילה חזר לבני יהודה, בשל רצונות לממש את חלומות בליגות הגבוהות, יאיר חמו, שוער של אילת, הודיע על עזיבה במקביל להגעת השוערים החדשים לקבוצה, מסיבות אישיות, ליאב לוי, פצוע מתחילת העונה מטופל והצטווה לנוח מנוחה מוחלטת, בכדי להחלים באופן מלא.
אורי טובול וארז מימון יצאו לחופשת שחרור מהצבא, וייעדרו מהקבוצה כחודש ימים לטובת טיול משותף.
מוריאל בן חיון החלוץ הצעיר והמוכשר של הקבוצה, אובחן בבדיקת אולטרה סאונד, כסובל מקרע ברצועה, החלוץ נח וממתין לבדיקת MRI  בסופה תקבע סופית חומרת הפציעה, אך הוא צפוי להיעדר לפחות כחודש ימים בנוסף לחודש, שכבר החמיץ מפעילות.
זה לא סוד שמצבה של הקבוצה הבוגרת לא מזהיר, אך יחד עם זאת אנחנו אופטימיים, הנהלת האגודה ביצעה מספר שינויים בסגל ואף חיזקה אותו, בכדי לסיים את העונה ללא ירידה. אין ספק שהשינויים, הביאו איתם רוחות חדשות, יש אווירה אחרת, טובה יותר, האימונים נראים טוב יותר ועם סגל רחב יותר, שמאפשר לצוות המקצועי, יותר אופציות בשילוב שחקנים, כולנו מאמינים, שזה רק ענין של זמן, שהקבוצה תתחבר. הקבוצה סובלת ממכת פציעות לא פשוטה, יחד עם זאת צירפנו שחקנים טובים ומוכשרים, כולנו נרתמנו להוציא את העגלה מהבוץ.
לקראת המשחק בשישי הקרוב מול קריית גת, מתקיימת עבודה בעיקר בפן המנטאלי, דרך שיחות אישיות, בכדי להעביר לשחקנים את המסר, שמצב הקבוצה מחייב צו 8 של כולם, אפס חיסורים והעלאת רמת המחויבות הקיימת.

בנוסף קצב האימונים עלה, בכדי לבוא במוכנות גבוהה יותר למשחק הקרוב ובכלל למשחקים הבאים. אנחנו במלחמה, כל משחק מהיום מבחינתנו הוא כמו גמר גביע וכך נתייחס למשחקים הבאים עד תום העונה, כאשר המטרה משותפת, הישארות בכל מחיר בליגה ב' בסוף העונה".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש