פרסומת
דלג

הוארך מעצר האם מאילת שחשודה כי הטביעה את בנה באמבטיה

מאת: מערכת ערב ערב ● 12/2/2019 13:53 ● ערב ערב 2901
ביהמ"ש באילת האריך הבוקר ב-5 ימים את מעצרה של תושבת העיר, ילידת אוקראינה, שבנה בן ה-4 טבע בביתו ומותו נקבע בבית החולים סורוקה בבאר שבע. השופטת הורתה להעביר את האם לבדיקה בבית חולים פסיכיאטרי. עורך דינה אמר בדיון: "מדובר בטרגיה של ממש"
הוארך מעצר האם מאילת שחשודה כי הטביעה את בנה באמבטיה
צילום זירת האירוע צילום: מד"א

בית משפט השלום באילת האריך היום (שלישי') ב-5 ימים את מעצרה של האם החשודה בהטבעת בנה בן ה-4, אמש, באמבטיה בביתם שבעיר באילת. הילד פונה לבית החולים יוספטל בעיר במצב קשה כשהוא אינו יציב, מאוחר יותר הועבר לבית החולים סורוקה שם נאבקו הרופאים על חייו והבוקר נקבע מותו.

בדיון שנערך הבוקר בהארכת מעצרה של האם הורתה השופטת ליאורה אדלשטיין להעביר את החשודה לבדיקה בבית חולים פסיכיאטרי. גופתו של הילד תועבר לנתיחה שלאחר המוות על מנת לברר את נסיבות מותו.

עורך דינה של האם, עו"ד אייל לביא, ציין בדיון כי היא נפגשה הבוקר טרם הארכת המעצר עם הפסיכיאטר המחוזי ד"ר עמוס רן. לדברי עוה"ד צויין בדוח הפסיכיאטר כי: "היא (הכוונה לאם) נמצאת במצב נפשי קשה וכי הוא מבחין בתסמינים פסיכוטיים אצלה". עו"ד לביא ביקש לאור כך מבית המשפט לשלוח את האם לבדיקה בבית החולים הפסכיאטרי. "מדובר בטרגדיה של ממש", אמר בדיון.

מוקדם יותר נעצרה האם, נחקרה באזהרה וכאמור, גם נשלחה להסתכלות. המשטרה הודיעה כי תבקש את המשך מעצרה לצורך חקירת נסיבות המקרה. יש לצעען, כי המשפחה אינה מוכרת לשירותי הרווחה באילת, וכעת עורבה במקרה גם המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית אילת.

 

חדשות אילת והערבה - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש