פרסומת
דלג

חברת עמרם אברהם: ''מתחייבים להנחה של כ-40% בפרויקט מחיר למשתכן באילת''

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● 22/2/2019 13:29 ● ערב ערב 2903
חברת הנדל"ן עמרם אברהם הודיעה השבוע כי: "התקבל אישור לתוכניות מוועדת התכנון והבנייה עבור תמהיל הדירות בפרויקט "מחיר למשתכן" בעיר אילת בשכונת שחמון לבניית 163 יחידות דיור" ● עדי גייר סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברה: "מכירת הדירות לזוכים בהגרלת מחיר למשתכן של החברה באילת מגלמת הנחה חסרת תקדים ממחירי הדירות בשוק החופשי באזור, אשר נאמדת בכ – 40%!"
חברת עמרם אברהם: ''מתחייבים להנחה של כ-40% בפרויקט מחיר למשתכן באילת''
האזור בו מתעתד לקום "מחיר למשתכן" ברובע 6 בשחמון

חברת הנדל"ן עמרם אברהם אשר זכתה במכרז בשיטת "מחיר למשתכן" ברובע 6 בשכונת שחמון אילת ב-6 מתחמים בשטח ממוצע של כ-5 דונם למגרש, להקמת 163 יחידות דיור ב-15 בניינים בני 3-4 קומות, מדווחת כי החלה לשווק את הדירות לזוכים בהגרלה, זאת לאחר קבלת האישור מהוועדה המחוזית לתכנון ובנייה באשר לתמהיל הדירות בפרויקט.
עדי גייר סמנכ"ל השיווק ופיתוח עסקי בחברה אומר, כי הפרויקט עורר עניין רב לא רק בקרב הזוכים 
בני המקום, אלא גם משפחות עם ילדים מאזורים אחרים בארץ שהבינו את הפוטנציאל הגדול, המיקום והתכנון הטמון בו. עוד הוא מוסיף: " זיהינו 2 קהלי יעד מרכזיים שרכשו את הדירות: זוגות צעירים 
עם ילד ראשון, או ללא ילדים שרכשו דירות 2.5 חדרים. דירות אלה הינן בשטחים של בין 77 מ"ר 
ל-63 מ"ר עם מרפסת של כ-16 מ"ר ומחירן ההתחלתי עמד על כ-550 אלף שקל. עד כה מכרנו 
כ-30 דירות כאלה. קהל היעד השני הינם משפחות עם יותר מילד אחד וזוהי דירתם הראשונה, אשר רכשו דירות 4.5 חדרים. דירות אלה הינן בשטח ממוצע של כ-122 מ"ר עם מרפסת של כ-17 מ"ר, אשר מחירן הממוצע עומד על סכום של כ-1,200,000 מיליון שקל".
"להערכתנו" - אומר גייר - "באזור המדובר, זהו הפרויקט היחיד המגלם הנחת שוק חסרת תקדים של 
כ-40%, הנאמדת בסכומים שבין 500 ל-900 אלף שקל מהדירות הנמכרות באזור בשוק החופשי". 
בחברה מציינים כי, זהו המכרז האחרון ששווק בשכונה שמשתרעת על כ-800 דונם, לאחר שבשנים האחרונות שווקו כ-1,700 יחידות דיור, הכוללים בנייה צמודת קרקע ובנייה רוויה. בנוסף, בשכונה קיימים גם מבני ציבור ומסחר ושטחים פתוחים. בסך הכל שכונת שחמון צפויה לכלול בעתיד כ-8,000 יחידות דיור. עבור הפרויקט נרשמו להגרלה כ-4,044 זכאים, מתוכם רק כ-585 זכאים הינם בני המקום.
"נקפיד על כללי התכנון והעיצוב שנקבעו, אך יחד עם זאת נשים דגש על רמת בנייה וביצוע טובים זאת על מנת לא לפגוע באמינותה והמקצועיות של החברה כלפי אותם זוגות צעירים שזכו בהגרלה ומימשו את זכותם ברכישת הדירה". - אומר גייר. הוא מדגיש עוד, כי מדיניות החברה הינה לבנות בכל מקום בארץ ממטולה ועד אילת בו יש אפשרות לספק את הביקוש הגבוה לדירות על ידי ציבור הזכאים ומכרזי המחיר למשתכן בחלקם נותנים את המענה לקהל הרוכשים.    

 


ב-21.2.19, (ה'), יערך טקס הנחת אבן פינה לפרויקט במעמד ראש העיר, בכירים ממשרד הבינוי והשיכון, רב העיר יברך ובתוכנית האמנותית יופיע הזמר פבלו רוזנברג.  


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש