פרסומת
דלג

מייסד קופיקס וקרן הגשמה לנדלן, אבי כץ יגיע להרצות בכנס משקיעים באילת

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 27/2/2019 17:30 ● ערב ערב 2904
יש לכם הון פנוי של לפחות 300,000 ₪ ואתם מחפשים עבורו אפיקי השקעה אטרקטיביים? ● עולם ההשקעות מציע כיום מגוון עצום של אפיקי השקעה ונדרש אנשי מקצוע שידעו להתאים עבורכם את הפורטפוליו הנכון בפיזור בין בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילות ● בין אם בתחומי הנדל''ן, שוק ההון, סטארטאפים, או אפילו הטרנד החם של הלוואות חברתיות ● ב-17.3 (א') יגיע למלון נובה באילת 'המרכז לתכנון פיננסי', שיארח שלושה גופי השקעות מהגדולים בישראל ● וכן את מנכ''ל הגשמה קרן השקעה בנדל''ן - בראשה עומד אבי כץ, מייסד קופיקס, שירצה על יזמות בהשקעות ’בין חלום לחזון’
מייסד קופיקס וקרן הגשמה לנדלן, אבי  כץ יגיע להרצות בכנס משקיעים באילת
מעניק שירותי תכנון פיננסי שוטף לחברות ולפרטיים מעל חצי מיליארד שח. ישראל עטיה מנכ

'המרכז לתכנון פיננסי', בראשו עומדים ישראל עטיה ואלעד עטיה, הינו גוף בלתי תלוי שמטפל בכל תחום ההשקעות המסורתיות והאלטרנטיביות, באמצעות גופים רבים ביניהם בתי ההשקעות, חברות ביטוח, גופי השקעות המתמחים בנדל"ן ועד להלוואות חברתיות, המודל החדש שכובש את שוק ההשקעות ומהווה אלטרנטיבה מרעננת גם עבור משקיעים קטנים יותר.
'המרכז לתכנון פיננסי' מעניקים שירות תכנון פיננסי ללקוחות פרטיים ולחברות בגופים המובילים בישראל בסך כולל של מעל חצי מיליארד שח. ישראל עטיה מגיע אחת לחודש לאילת, שכן למרכז לקוחות רבים באילת ובערבה. לאור הביקוש הגובר החליטו השניים לערוך באילת כנס לקוחות ומשקיעים, אליו הוזמנו נציגיהן של שלוש מהחברות הגדולות בישראל מתחום ההשקעות, ביניהן חברת הגשמה - קרן השקעה בנדל"ן, חברת fundit מבית פועלים IBI , שמתמחה בהשקעות בסטארטאפים, ובהלוואות בתחום הנדל"ן, ואף מחברת TARYA שעוסקת בתחום ההלוואות החברתיות. נציגי שלוש החברות ירצו בתחום גיוסי כספים וסטארטאפים והשקעה ביזמויות בנדל"ן.
לכנס יגיע גם אבי כץ, המייסד והנשיא של קרן הגשמה השקעה בנדל"ן - שירצה הרצאת מוטיבציה – בין חלום לחזון.
מלבד כץ ונציגי שלוש החברות, ירצה בכנס גם ישראל עטיה, מנכ"ל 'המרכז לתכנון פיננסי', שירצה על השקעות בתחום שוק ההון לעומת השקעות אלטרנטיביות, על יתרונות המיסוי באפיקים השונים וכמובן גם על תיקון 190 שמהווה יתרון עבור גמלאים.
הכנס מיועד לבעלי עסקים ולמשקיעים המחזיקים בידם הון פנוי החל מ-300 אלף שקל ומחפשים בית השקעות איכותי שמסוגל לייצר אפיקי השקעה מבוססים בארץ ובחו"ל,  בשקלים ובמט"ח
.
הכנס יערך ב-17.3 (א'), במלון נובה, משעה 16:00 הכניסה מותנית בדמי השתתפות סמליים בגובה 50 ₪.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש