פרסומת
דלג

כשעיר שלמה רצה

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 8/3/2019 14:14 ● מה נשמע 590
למעלה מ - 6,000 תושבי אילת קטנים וגדולים רצו במרוץ הלילה השלישי של אילת שהתקיים ביום חמישי, מרוץ שהיווה את שריקת הפתיחה לחגיגות ה – 70 לשחרורה של העיר ● ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, שהזניק את המרוץ ממתחם קניון 'אייס מול', רץ במסלול ה- 5 ק"מ ● בסיום המרוץ נהנו תושבי אילת משני מופעי סיום ● והיו גם זוכים: רועי זוארץ ואנטונינה רזניקוב ב- 10 ק"מ, דניאלה זנדני וירון וייס ב – 5 ק"מ ³בית הספר ים סוף הציג את מספר המשתתפים הגדול בין בתי הספר- 500 איש
כשעיר שלמה רצה

זו הייתה חגיגה ספורטיבית, צבעונית והמונית כמיטב המסורת של מרוץ הלילה של אילת. בפעם השלישית לקיומו, הוכיח המרוץ שלא רק תפס בעיר אלא תפס חזק, כשבתי ספר ומיני אירגונים הגיעו בקבוצות ססגוניות ולקחו חלק במרוץ לצד משפחות שלמות שהגיעו לקחת חלק בחגיגה הספורטיבית.  גם השנה כלל המרוץ שני מקצים עממיים: 800 מטרים ו- 2.5 ק"מ, שמסלולם עבר לאורך הטיילת והרחובות המקבילים, ושני מקצים תחרותיים 5 ק"מ, 10 ק"מ, אשר עברו ברחובות העיר. לטובת ביטחון ובטיחות הרצים נפרסו לאורך מסלולי הריצה, עשרות שוטרים, לוחמי מג"ב, מתנדבים וסדרנים.

בין הרצים היו אלפי תלמידי מערכת החינוך כולל החינוך המיוחד, קבוצת מעגלים של האוכלוסיה המיוחדת, אלופי השייט שהובילו קבוצת רצים של מועדון השייט, מצילי הים רצו גם הם כקבוצה, כך גם כוחות הביטחון, חיילי עוצבת אדום, מועדון ההחלקה על הקרח ועוד. בסיום האירוע נהנו הבאים משני אירועים מהנים שהתקיימו ברחבת הקניון- ממופע של להקת שלוה שריגשו את המדינה ומופע מהנה של גיבורת הבנות נועה קירל.


והיו גם זוכים:


במסלול ה- 10 ק״מ סיימה ראשונה בין הנשים אנטונינה רזניקוב הבלתי מנוצחת, שנייה אחריה הגיעה גלי עמר וטייסיה טלפיס סיימה שלישית. במקצה ה- 10 ק"מ סיים ראשון בין הגברים רועי זוארץ האילתי, חבר נבחרת ישראל בטריאתלון בזמן של 34:20 ד'. שלום אזולאי סיים שני אחריו ושלישי סיים ואמיל שחקלדיאן.
במסלול ה 5 ק״מ זכו הנשים: דניאלה זנדני (מקום 1), זיווה פריאנטה (מקום 2) וגסיקה ספקטור (מקום 3). בין הגברים זכו במקומות הראשונים: ירון וייס, תמיר בן טובים שפספס את המקום הראשון על קו הסיום ופאנן ירגו, תלמיד כתה ח' באילת. 
בין בתי הספר באילת היה זה בית ספר ספר ים סוף שהציג את כמות המשתתפים הגדולה ביותר שעמדה על 599 איש. מצפה ים מוקם במקום השני עם 451 איש ובית ספר גלים שלישי עם 433 איש.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש