פרסומת
דלג

גמר גביע הליגה למקומות עבודה במסגרת הטורניר לזכרו של בוגי

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 8/3/2019 14:15 ● מה נשמע 590
ביום שלישי הקרוב (ה- 12/3) זה שוב יקרה ● טורניר קט הרגל המסורתי לזכרו של אהרון בוגנים (בוגי הגדול) ייצא לדרך באולם הספורט של בית ספר 'בגין' ● לצד משחק הוותיקים, יתקיים במהלך הטורניר גמר גביע קט הרגל של הליגה למקומות עבודה בין קבוצת ישרוטל לאחלה ● הכניסה חינם
גמר גביע הליגה למקומות עבודה במסגרת הטורניר לזכרו של בוגי

ביום שלישי הקרוב בין השעות 18:00- 20:30 יתקיים באולם הספורט של בית הספר 'בגין' טורניר הוותיקים המסורתי לזכרו של אהרון בונגנים (בוגי הגדול) ז"ל. 
טורניר שהחל את דרכו חודש ימים לאחר מותו של אהרון ומתקיים ברצף עד היום, נכלל שנים אחדות לאחר תחילתו במסגרת אירועי אילת, כשבכל שנה יותר ויותר מוותיקי ענף הכדורגל בעיר מתקשים לשחק באופן פעיל במשחק. כך או כך גם השנה צפויים להגיע למשחק הוותי שיפתח את האירוע כ- 30 מוותיקי העיר, מהם ישחקו כ – 15 באופן פעיל. לאחר משחק הוותיקים, בסביבות השעה 19:00 יעלו על המגרש קבוצות אחלה וישרוטל שיתמודדו על גביע הליגה למקומות עבודה לאחר שניצחו את כל יריבותיהן בדרך. 
בסיום משחק גמר הגביע יתקיים במקום טקס חלוקת הגביעים והפרסים לזוכים. הכניסה לאירוע חינם. הקהל מוזמן לכבד את וותיקי העיר ואת זכרו של אהרון בוגנים ז"ל. 

 


ורק בוגי לא יהיה שם


בסוף חודש אפריל 2003 נהרג אהרון בוגנים, שהיה מוכר בפי כל כ בוגי הגדול', בתאונת דרכים קטלנית בסמוך לבסיס האוגדה. בן 57 היה במותו. בוגי ז"ל, מוותיקי אילת, הגיע לעיר עם משפחתו בשנת 1956. בצעירותו שיחק כדורגל בשורות הפועל אילת ובהמשך גם בקבוצת מכבי המקומית. בוגי עבד בנמל ועם צאתו לפנסיה רכש מונית והיה לנהג מוכר ואהוד בעיר. את אהבתו לספורט הוא ביטא בשעות רבות אותן תרם כסדרן בקבוצות הכדורסל והכדורגל בעיר. בזמנו הפנוי המשיך לשחק להנאתו בחוג הכדורגל לוותיקים, שהתקיים מדי שישי בצהריים במגרש בית הספר 'אופיר' למעלה מ-38 שנה. אך טבעי היה בעיניי משפחתו להקדיש לזכרו של בוגי לאחר מותו הטרגי טורניר קט רגל, ענף הספורט אותו אהב ובו היה פעיל. עם השנים קיבלה עיריית אילת את בקשת המשפחה וכללה את הטורניר במסגרת אירועי יום אילת. השנה יציינו בני משפחת בוגנים, 16 שנים לקיומו של הטורניר.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש