פרסומת
דלג

לא הצליחו מול שדרות

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 8/3/2019 14:17 ● ערב ערב 2905
בשישי האחרון התארחה קבוצת עירוני שדרות במגרשה של בני אילת, כאשר המטרה של המקומיים הייתה ניצחון שלישי רצוף ומחיקת התצוגה במשחקה של אילת בסיבוב הקודם בשדרות. אילת עלתה חדה במחצית הראשונה ושלטה במרבית האירועים שהתרחשו על המגרש, כאשר שחקני החוד של אילת לא מצליחים לממש את יתרונם על המגרש
לא הצליחו מול שדרות
שבתאי טסל במאבקיםק

מאת: יהב אלון, דובר אגודת בני אילת 

בדקות סיום המחצית הראששונה, אילת מאבדת את נתי סויסה, שנחבל קשות בראשו מהתקלות עם שחקן יריב. הוא פונה לבית החולים 'יוספטל' כשהוא סובל מחתך גדול בראשו ונזקק לשבעה תפרים ולמנוחה בת שבועיים ימים.
במחצית השנייה אילת המשיכה להיות דומיננטית, אך סבלה בעיקר משיפוט לקוי מצידו של אותו שופט קו שבשבוע שעבר נשלח מכתב חריף להנהלת התאחדות הכדורגל אודות התנהלותו. שחקני שדרות העלו הילוך בפיזיות על כר הדשא ולאחר מספר מהלכים מצידם בהם נפגעו שחקנים אילתים, התלונן תמיר נופי, חבר הנהלת בני אילת בפני שופט הקו מה שגרם למהומה  והתלהמות קשה כלפי נופי מצידה של שדרות, שבסיומה הורחק דווקא נופי מהמגרש.
בדקה ה-70 ארז שיפמן שחקנה של אילת שעט לעבר שער שדרות אך הוכשל בצורה גסה. שופט המשחק סימן להמשיך. שיפמן קם וניסה לחלץ את הכדור מרגליו של מיכאל קירטבה שחקן שדרות, שנפל על כר הדשא. במהלך תמוה נוסף שלף השופט אבירם גרינשפון צהוב שני נגד שיפמן וכרטיס אדום. אילת בעשרה שחקנים הלכה לאחור וכעבור ארבע דקות ספגה שער לא מחויב במציאות, בשל טעות קשה ברחבה.
בדקה ה- 91 מצאה שדרות שוב את הרשת מרגליו של גל אסולין, שחתם את תוצאת המשחק 2-0.
מיד בתום המשחק פנתה הנהלת בני אילת לסמנכ"ל ההתאחדות לכדורגל  אבי לוי, בעניין חוסר הטיפול במכתבים הקודמים שנשלחו ע"י ההנהלה נגד מה שהם מגדירים שיפוט עויין. אבי לוי פנה למנכ"ל ההתאחדות וביקש את טיפולו האישי בנושא התלונות אודות שופט הקו יואב מצליח.
בשבוע הבא תתארח אילת במשחק חוץ קשה במודיעין.

 

שיתוף פעולה עם מכבי פתח תקווה


ביום שני השבוע יגיע לאילת אופיר לוזון, מנכ"ל מחלקת הנוער ויועצה המקצועי של אגודת מכבי פתח תקווה. הגעתו של לוזון לאילת היא בין השאר על מנת לספק ייעוץ מקצועי לבני אילת ומכאן תצא הסנונית הראשונה לשיתוף פעולה בין המועדונים.
על הפרק הגעתם של מאמנים ממחלקת הנוער של פתח תקווה לאילת, המאמנים יעבירו סדנאות למאמנים המקומיים, ייקחו חלק באימונים של הקבוצות במחלקה וישפרו אותם, בנוסף יגיעו מאמן כושר ותזונאי, בכדי לסייע גם בפן הזה לקבוצות. בהמשך יתבצעו חילופי שחקנים בהשאלה בין המועדונים, כאשר המטרה הסופית היא שדרוג שחקני מחלקת הנוער המקומיים ובניית שחקני שלד לקבוצה הבוגרת בעתיד הקרוב והרחוק.

 

תוצאות מחלקת הנוער:


נוער ונערים ב' ו-ג' בפגרת גביע
ילדים א'1 ניצחו 3-2 את מ.ס באר שבע
ילדים ב'1 הפסידו 4-3 לקריית מלאכי
ילדים ב'2 הפסידו 4-2 לדימונה.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש