פרסומת
דלג

המקום השמיני- אנחנו כאן

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 8/3/2019 14:20 ● מה נשמע 590
אילת פתחה עם שוערה הראשון מג'די חלאילה, שחזר מפציעה בת שבועיים והראה יכולות מרשימות בין הקורות, למעט שער אחד שספג כתוצאה מבלבול בהגנת אילת
המקום השמיני- אנחנו כאן

מאת: יהב אלון, דובר אגודת בני אילת 

אילת פתחה אגרסיבית מאוד ושלטה במרכז המגרש. האורחים מכסייפה התקשו להניע כדור במרכז לכיוון האגפים, כאשר פעמיים אילת מגיעה לשערה של האורחת וכמעט עוקצת מול שער ריק. בסיום המחצית הראשונה הייתה התוצאה מאכזבת מאוד 0-0. את המחצית השנייה פתחה אילת בבליץ ולחצה. בדקה ה-51 ליאור חזות עלה כמחליף, כעבור שמונה דקות הגבהת כדור מהקרן, חזות מוצא את הרשת וקובע 1-0 לאילת. שש דקות מאוחר יותר, מצב דומה לחלוטין, סולטן זועבי ממשיך ביכולת מצוינת וכובש את השני לאילת.
בעוד שחניכיו של יניב כהן היו עסוקים בלחפש את הרשת בפעם השלישית, התקפה מסוכנת של כסייפה וטעות הגנתית לא מחויבת במציאות, מוצאת את הרשת של מג'די מרגליו של אמיר אבו עראר בדקה ה-70. והתוצאה 2:1 לאילת.
בהמשך אילת בעיקר מתגוננת. שינויים התקפיים על המגרש ואילת חוזרת להיות דומיננטית ואף מגיעה למצבים. שופט המשחק מוסיף 9 דקות שלמות, זמן נצח בשביל אילת, שמחכה בקוצר רוח לשריקת הסיום. אדיר משה בתוך אחד המהלכים נפצע קשה בקרסולו, מורד באלונקה מהמגרש, בהמשך הוא מגובס וייעדר כשבועיים מהמגרש. אילת חותמת ניצחון ביתי חשוב ועולה בעקבותיו למקום השמיני בטבלה.
בשישי הקרוב תצא אילת למשחק חוץ קשה מול מ.ס באר שבע שנמצאת במקום ה-13. בסיבוב הקודם אילת גברה על באר שבע 3-2, המשחק השבוע יהיה להיות או לחדול מבחינתה של באר שבע, שעלולה למצוא את עצמה בסכנת ירידה במקרה של הפסד. אילת מצידה תעשה הכול בכדי לשמור על מיקומה במרכז הטבלה, לצד היכולת המצוינת שחניכיו של יניב כהן מפגינים במשחקים האחרונים.

 

מחלקת הנוער


קבוצת הנוער-  לא יצאה השבוע למשחק החוץ בכפ"ס בשל היעדרותם של שחקני סגל רבים, חלקם יצאו לפעילות בגדנ"ע וחלקם לטיול. פניה להתאחדות לדחיית המשחק העלתה חרס בידי הנהלת האגודה, כרגע ממתינים באגודה להחלטת האיגוד האם יינתן לכ"ס ניצחון טכני או שיתקיים משחק במועד אחר.
קבוצת נערים ג'- ניצחה במשחק חוץ 2-1 את עירוני חורה.
שאר הקבוצות אמורות היו לפגוש קבוצות דתיות ומשחקיהן נדחו בשל כך לפסח.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש