פרסומת
דלג

בן 24 טס במהירות של 207 קמ"ש בכביש הערבה

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: דוברות המשטרה ● 8/3/2019 15:05 ● ערב ערב 2905
משטרה התנועה עצרה צעיר בן 24, תושב רמלה, לאחר שביצע עקיפה מסוכנת של קו הפרדה כפול באזור צומת קטורה על כביש 90 (הערבה) תוך שהוא טס במהירות של 207 קמ"ש ● המשטרה תבקש את הארכת מעצרו עד תום ההליכים
בן 24 טס במהירות של 207 קמ''ש בכביש הערבה
השוטרים לא האמינו למהירות שיתעד מכשיר ה'דבורה'

אפילו שוטרי משטרת התנועה הרגילים בטייסים הנוהגים על כביש הערבה, הופתעו מהמהירות שהופיעה על צג מכשיר ה"דבורה" המתעד מהירות של רכבים עבריינים – 207 קמ"ש. ואם לא די בכך, ביצע הנהג אל נגד עיני השוטרים גם חצייה של קו הפרדה כפול תוך כדי עקיפה מסוכנת. האירוע המסוכן אירע השבוע (ג') באזור צומת קטורה בכביש הערבה. לאחר מעקב הצליחו שוטרי אגף התנועה לעצור את הרכב, בו התגלה נהג בן 24 מרמלה. הנהג עוכב לחקירה ואתמול (ד') הוגשה כנגדו הצהרת תובע. היום (ה') צפוי להיות מוגש כנגדו כתב אישום והמשטרה צפויה לבקש את הארכת מעצרו עד תום ההליכים. 
כזכור, רק לפני כחודש, תעדה מצלמת המהירות של שוטרי אגף התנועה בכביש הערבה את שיירתו של הרב אליעזר ברלנד, שטסה על הכביש בפראות. כנגד נהגי השיירה הוגשו 26 אישומים בעבירות תנועה שונות ובכללן כאלה המסכנות חיים, ביניהן: עקיפה בניגוד לקו הפרדה רצוף, מהירות גבוהה בהרבה מהמותר בתנאי הדרך, עקיפה בצומת, נהיגה פוחזת, נהיגה שלא בכיוון החץ, חציית אי תנועה ועקיפה מסוכנת בדרך שאינה פנויה.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש