פרסומת
דלג

נוער מחוזית חתמו על עלייה

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/4/2019 14:05 ● מה נשמע 595
בשנתם הראשונה בליגה המחוזית, לאחר שקיבלו את ההזדמנות לשחק על הפרקט ולא להתייבש עוד את הספסל, הוכיחו שחקני קבוצת הנוער מחוזית של אילת בניצוחו של המאמן אוריה מזרחי שיש להם מה לומר על המגרש ● ביום שלישי הם חגגו אליפות ● ליגה ארצית הנה הם באים
נוער מחוזית חתמו על עלייה
ככה עולים ליגה

החלטה מקצועית מצוינת של המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בכדורסל יוסי מלול, הולידה בתחילת השנה הנוכחית קבוצת נוער חדשה באגודה, קבוצת בת לקבוצת הנוער אותה מאמן מלול עצמו שמשחקת בליגת העל לנוער. מתוך רצון לתת ליותר שחקנים דקות משחק ומתוך רצון לאפשר לשחקנים מכתות י'- י'ב להשתפשף, לקבל ביטחון וניסיון משחק, נולדה לראשונה קבוצת נוער נוספת באגודה שהתחילה את דרכה בליגה המחוזית. מי שקיבל את המושכות של הקבוצה ופרע את השטר היה המאמן אוריה מזרחי, שלאחר הפסקה בת כמה שנים באימון חזר לאגודה והצליח תוך שנה לעשות את בלתי מצופה כשהוא מגבש קבוצה ראוייה, לוחמת, אוסף של שחקנים שידעו לשים את האגו בצד, שיחקו לאורך כל העונה כקבוצה ובסופו של דבר גם חתמו על האליפות. "הכוונה אמנם לא הייתה לקחת אליפות אלא לאפשר ליותר שחקנים לשחק באופן פעיל", מסביר השבוע המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בכדורסל, "אבל כשעל הדרך יש אליפות, הרווח הוא כפול".

 

יאללה אליפות

 

לאורך כל העונה חתמו שחקניו של אוריה על ניצחונות למעט שני הפסדים בלבד (אחד במשחק הראשון כשעדיין לא היו מגובשים). על האליפות הם אמנם חתמו כבר בשבוע שעבר במשחק החוץ מול באר שבע, אבל את חגיגות העלייה לליגה הארצית הם חגגו ביום שלישי השבוע במשחק הבית מול הפועל עומר שהיה לפרוטוקול בלבד אבל גם בו הם ניצחו.

בסיום כמיטב המסורת הייתה שמפניה שהותזה לכל עבר (לא על הפרקט...), הייתה גזירת רשתות ועכשיו הפנים כבר מופנות קדימה לעונה הבאה בה תשחק הקבוצה בליגה הארצית. מברוק כבר איחלנו?


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש