פרסומת
דלג

היובל אלופים

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/4/2019 14:06 ● מה נשמע 595
שבוע אחרי שזכו באליפות טורניר השביעיות בקטרגל, עשו את זה השבוע תלמידי בית הספר היובל הפעם בכדורשת ● בסיומו של טורניר בו השתתפו 8 בתי ספר חתמו שחקני היובל על האליפות
היובל אלופים
יש כבוד

כמיטב המסורת התקיים גם השנה טורניר כדורשת בנים בניהולו וניצחו של המאמן מיקי גלעד. 8בתי ספר מאילת לקחו חלק בטורניר הבנים שהתקיים שלושה חודשים אחרי שהבנות עשו את זה לפניהם.
הקבוצות בטורניר היו מורכבות מתלמידי כתות ד'-ה' והתקיים באולם הספורט של בית הספר 'צאלים' אם כי בית הספר עצמו כלל לא טרח להשתתף בתחרות. ובכלל העובדה שלא כל בתי הספר באילת השתתפו בתחרות הכעיסה את המארגן שהבהיר כי הסיבה העיקרית בגללה מנהלות בתי הספר לא איפשרו לקבוצות בנים להשתתף בטורניר הייתה היעדרותו של המורה לספורט. "זה לא יתכן ולא הגיוני שגם בעידן שלנו, כשברור עד כמה הספורט ותחרויות בכלל מעצבות את אופיו של התלמיד, מה שמעניין את מנהלות בתי הספר זו העובדה שלא יהיה להן מורה מחליף לספורט", זעם השבוע גלעד שציין כי בעוד שלא כל בתי הספר מאילת לקחו חלק בטורניר, דווקא קבוצה מבית הספר מעלה שחרות ביטבתה הגיעה כל הדרך כדי להשתתף. "אם קבוצה מיטבתה יכולה לנסוע חצי שעה כדי להגיע לאילת לטורניר, לא יתכן שאפילו בית ספר 'צאלים' שאירח את התחרות לא שלח קבוצה לטורניר". במקרה אחר מספר גלעד, ביטלה מנהלת בית ספר את השתתפות הקבוצה מאחר והתלמידים חזרו ערב קודם מהטיול השנתי בטענה כי יהיו עייפים. "לא יתכן שקבוצה שהשקיעה והתאמנה ואנחנו מצידנו קנינו לה חולצות וגם מדליות של השתתפות, לא יגיעו בסופו של דבר להתחרות בתירוץ שכזה", כועס גלעד שציין כי ידאג להעביר את המסר הברור והחד לראש מנהל חינוך בעיריית אילת.
והייתה גם תחרות. בסיומו של יום מלא משחקים הגיעו לשלב חצי הגמר קבוצות בתי הספר: גלים היובל, ים סוף ומעלה שחרות.
למשחק הגמר העפילו קבוצות היובל (בניצוחו של המורה לספורט שי ברד), וגלים (בניצוחה של המורה לספורט אילנית), כשבסיומו של משחק שקול ניצחו שחקני בית הספר היובל את יריביהם וזכו באליפות.
בסיום הטורניר התקיים במקום טקס חלוקת הגביעים לשלושת הקבוצות הזוכות וחלוקת מדליות לכל המשתתפים.
מבחינת גלעד מדובר בטורניר הכדורשת בנים האחרון בעיר שכן כבר מהשנה הבאה הוא מתכוון להפוך את הטורניר לטורניר כדורעף בנים. יש למה לחכות.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש