פרסומת
דלג

משחקי הפלייאוף יצאו לדרך

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/4/2019 14:07 ● מה נשמע 595
אחרי כמה חודשים בהם כבר מתקיימת ליגת אוריאן לבתי הספר היסודיים בקט רגל, לאחרונה עלתה הליגה שלב ועברה לשלב הפלייאוף ● במחזור הפלייאוף השני מובילות את הפלייאוף העליון לכתות ה'-ו' גלים א' ושחרות א' ● את הפלייאוף העליון לכתות ג'-ד' מוליכות שחרות ג' ויעלים ב'
משחקי הפלייאוף יצאו לדרך
נבחרת מעלה שחרות

ליגת קט הרגל המסורתית לבתי הספר היסודיים מתקיימת כמידי שנה, הפעם בחסות אוריאן. גם השנה מנצח על הליגה שלום לוי כשהיא מחולקת לשתי ליגות נפרדות בחלוקה לקבוצות גיל- ליגה לכתות ג'-ד וליגה לכתות ה'-ו' על מנת לאפשר לכל הילדים לבוא לידי ביטוי. 9 בתי ספר ביניהם בית הספר מעלה שחרות ביטבתה פעילים בשתי הליגות, כשבחלק מהמקרים מציגים בתי הספר יותר מקבוצה אחת בליגות. כך למשל מציג בית הספר ים סוף 5 קבוצות, בתי הספר מעלה שחרות והיובל- 3 קבוצות כל בית ספר ואילו בתי הספר יעלים, עציון, צאלים ומצפה ים מציגים 2 קבוצות בליגה כשלאלמוג קבוצה אחת. במסגרת הליגה זוכה כל קבוצה לאימון אחד בשבוע והיא משתתפת במשחק אחד בשבוע. 
לאחרונה עלתה הליגה שלב והגיעה לשלב משחקי הפלייאוף בחלוקה לפלייאוף עליון ופלייאוף תחתון בכל קבוצת גיל. המטרה הברורה של הקבוצות לזכות באליפות. בין לבין מתקיימים משחקי הגביע.
נכון לשבוע זה מובילות את הפלייאוף העיליון לכתות ה'-ו' קבוצות: גלים א' ושחרות א'. את הפלייאוף התחתון מובילות הקבוצות: גלים ב' ויעלים א'.
את הפלייאוף העליון בכתות ג'-ד' מובילות קבוצות: שחרות ג' ויעלים ב' ואילו את הפלייאוף התחתון של ליגה זו מובילות קבוצות ים סוף ב' וצאלים ב'.
בתמונה- שחרות ג' מוליכה בבטחה את הפלייאוף העליון לכתות ג'- ד'.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש