פרסומת
דלג

מעתה קל יותר לצאת למצרים

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/4/2019 19:37 ● ערב ערב 2910
המטה ללוחמה בטרור אמנם מתריע מפני הסכנה הכרוכה במעבר לסיני ● מה שלא מפריע לרשות שדות התעופה להכריז על שדרוג מסוף טאבה וייעול השירות לטובת העוברים דרכו ● מעתה תוכלו לשלם את אגרת המעבר באתר ייעודי ואפליקציה שתושק בקרוב תתרגם את רישיון הרכב לאנגלית
מעתה קל יותר לצאת למצרים
זינוק חד של 76% מ- 2017 במספר היוצאים לסיני

רשות שדות התעופה האחראית על מעברי הגבול, הודיעה השבוע כי מעתה ניתן יהיה לשלם את אגרת המעבר בגבול מראש באמצעות אתר ייעודי, באופן שיחסוך זמן המתנה במסוף ואף את עמלת הפקיד שמונהגת בדלפקים. כן נחנך במקום מסוף ממוזג עבור הנוסעים הנכנסים ואף הוספו עמדות בידוק ביומטריות לבידוק דרכונים בכניסה לסיני, ולבידוק הבטחוני הישראלי בכניסה מסיני. 
אגרת המעבר עומדת כיום על 102 ₪, ומעתה כל שיידרש מהמטייל הוא להציג את קוד התשלום ששילם באתר והוא יורשה להמשיך בדרכו. בקרוב צפויה להיות מושקת אף אפליקציה מיוחדת שתאפשר תשלום האגרות גם באמצעותה.
איציק חי, מנהל מסוף בגין (טאבה), מעריך כי במהלך חג הפסח יעברו במעבר הגבול כ-40 אלף ישראלים בדרך לסיני. מאז שנת 2017 חל גידול משמעותי במעבר נוסעים בגבול. בשנת 2018 למשל, עברו את הגבול לסיני יותר מ-380 אלף ישראלים, קפיצה של 76 אחוזים בהשוואה לשנת 2017.
חידוש נוסף שייכנס לתוקפו בימים הקרובים הינ אפליקצית תרגומון שמטרתה לתרגם את רישיון הרכב עבור הנושפים שמתכוונים לעבור את הגבול עם רכב. כיום ישנו תור ארוך לתרגום הרישיון וכעת ניתן יהיה לדלג עליו ולהדפיס ישירות את הרישיון המתורגם מהאפליקציה עוד בבית. 

 

אפליקציה חדשה גם לשדה רמון


רשות שדות התעופה השיקה אפליקציה ייעודית עבור שדה התעופה רמון. האפליקציה ניתנת להורדה הן בחנות של גוגל והן באיפון. עיקר ייעודה של האפליקציה הינו לאתר טיסות הן עבור הטסים בהן והן בעבור מלווים או מקבלי פנים באמצעות סריקת כרטיס הטיסה או הכנסת יעד מוצא ותאריך מבוקש. בנוסף, מפרטת האפליקציה את לוח הטיסות כשלצד כל טיסה מופיע האם היא המריאה אם טרם, עוד כוללת האפליקציה דרכי הגעה לשדה, אפשרויות לשכירת רכב מהשדה, חניונים ואפילו שירות איפה חניתי, את פירוט החנויות הפועלות בטרמינל לוח הודעות מטעם הרשות  וטרקליני אח"מ. האפליקציה פועלת בעברית ובאנגלית בלבד. 
יוצאים למצרים או סיני? מהיות תוכלו לשלם את אגרת מעבר הגבול מראש באפליקציה ייעודית ובכך לחסוך הן את עמלת הדלפק והן זמן המתנה יקר במסוף הגבול

 

לכניסה לאתר תשלום האגרה הקליקו כאן 

 


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש