פרסומת
דלג

''אוטיסט זה לא קללה''

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: מערכת ערב ערב ● 6/5/2019 17:39 ● ערב ערב 2914
מתנדב אגף קהילה ומשמר אזרחי אוראל כהן (16.5) מאילת, נבחר לתואר מתנדב מצטיין ארצי ● בטקס שנערך בירושלים הוא העניק לשר לביטחון פנים השר גלעד ארדן, למ"מ מפכ"ל ניצב מוטי כהן ולראש אמ"ש, ניצב עינת גיל-צוברי, צמיד עם הכיתוב "אוטיסט זה לא קללה"
''אוטיסט זה לא קללה''
עיצב את סמלי יחידות המשטרה בשדה רמון ובערוער בנגב. כהן

אוראל כהן, בן 16 וחצי מאילת - מתנדב במשמר האזרחי במרחב אילת ומשתתף בפעילויות משטרתיות שונות - נבחר השבוע למתנדב מצטיין ארצי. בטקס שנערך בירושלים העניק אוראל,  לשר לביטחון פנים - השר גלעד ארדן, למ"מ מפכ"ל ניצב מוטי כהן ולראש אמ"ש - ניצב עינת גיל-צוברי, צמיד עם הכיתוב "אוטיסט זה לא קללה". בילדותו אובחן אוראל על הרצף האוטיסיטי בתפקוד גבוה, דבר שלא מנע ממנו להתנדב למשמר האזרחי במשטרת ישראל ולעזור ולסייע בשמירה על הסדר הציבורי. אוראל ניחן בכישרון יצירה מיוחד והוא יצר שני סמלי יחידה ליחידות חדשות של משטרת ישראל - לנקודת המשטרה בנמל התעופה "רמון" ולתחנת המשטרה בערוער בנגב, הסמלים נבחרו להיות הסמלים הרשמיים של יחידות אלו. 

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל מוקירה את מתנדביה מכלל האוכלוסייה. מתנדבי המשמר האזרחי נוטלים חלק חשוב בשמירה על הסדר הציבורי וההגנה על שלום הציבור". 


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש