פרסומת
דלג

שבוע של שריפות

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: דוברות כיבוי והצלה ● 6/5/2019 18:00 ● ערב ערב 2914
שתי שריפות אירעו במהלך השבוע החולף, האחת בסאונה של מלון קיסר והשנייה בדירה ברחוב לוס אנג'לס ● לכודים חולצו ולא נרשמו פגיעות בנפש
שבוע של שריפות
כוחות הכיבוי פועלים במלון קיסר

חמישה צוותים של לוחמי אש פעלו ביום ג' בשבוע שעבר באירוע שריפה שארע במלון קיסר באילת. השריפה פרצה בסאונה של המלון וכובתה על ידי עובדי המלון, אך יצרה עשן רב שנע בחללים רבים הסמוכים לאזור השריפה. הצוותים ווידאו כיבוי של מוקד האש וביצעו סריקה לאיתור וחילוץ לכודים. כמו כן, פעלו הצוותים לניתוב העשן אל מחוץ למלון. במקביל לאירוע, טיפלו הצוותים באדם שנלכד במעלית באותו המלון, אף שלא ידוע אם קיים קשר בין האירועים. לא דווח על נפגעים.
בשריפה אחרת שפרצה ביום ה' האחרון בדירת מגורים ברחוב לוס אנג'לס באילת, פעלו הצוותים למניעת התפשטות האש ופינו דיירים מהבניין לרבות לכודה אחת. השריפה פרצה בקומה השנייה והתפשטה לתוך הדירה ולחצר קומת הקרקע. לוחמי האש הצליחו לכבות את השריפה ופעלו לשחרור העשן הרב שהצטבר בבניין.  חוקר דליקות הוזעק למקום ופתח בחקירת נסיבות פרוץ השריפה.

 

כבאית משתלטת העל השריפה ברחוב לוס אנג'לס בעיר

 

חולץ חתול שהסתבך ברשת


ובתוך כך נודע השבוע כי לוחמי אש של תחנת כיבוי אש באילת הצילו גור חתולים שנלכד והסתבך ברשת, לאחר שזה  הסתבך ונלכד ברשת יונים. האירוע התרחש ביום שישי בשעות הצהרים, כאשר התקבלה קריאה במוקד כיבוי אש, הדוברת סיפרה כי היא מתגוררת בשכונת דגנית וכי היא שומעת יללות רמות של חתול ולא מצליחה למצוא את מיקומו. צוות לוחמי האש פאול פרטוש וגיא דדון הגיעו למקום ולאחר סיור קצר התברר כי החתול נלכד ברשת יונים שמוקמה על גג אחת היחידות במקום. "לאחר שבחנו את כל האפשרויות טיפסנו דרך ביתו של אחד השכנים למקום בו נלכד החתול. בעבודה זהירה ועדינה ועם מינימום נזק חולץ החתול ללא פגע", סיפרו בכיבוי אש. 

 

חילוץ גור חתולים שהסתבך ברשת

חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש