פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 15/5/2019 09:25 ● מה נשמע 600
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

לא שוכחים

 

האחים טלאור (ימני) ואורן לבית דיאמנט (של אבא 'אלדד פרגולות' ואמא מירב, כותבת שורות אלו), הצטרפו גם הם ביום הזיכרון לחללי צה"ל למייזם המוברך 'רצים לזכרם', במסגרתו רצו עשרות מתושבי העיר לזכרם של חללי צה"ל. השניים רצו באהבה רבה כמו שאפשר לראות.

 

הצטרף לגבוהים

 

אסף לייבוביץ', תלמיד כתה ה' בבית הספר 'מצפה ים' ושחקן כדורסל באגודת הפועל אילת, לא עבר לסדר היום כשאל המשרד של 'אקו טיולי מדבר' בו עובדת אימו רינת הגיעו שלושה גבוהים, הלא הם שחקני הפועל מול הים אילת שביקשו לצאת לטיול ג'יפים למצריים עם החברה. אסף, שחקן כדורסל בפני עצמו התמקם לתמונה למזכרת עם הגבוהים כי בעצם למה לא?

 

תתחדשו

 

קבוצת השחייה התחרותית הפועל ג'ימים בניצוחה של המאמנת מעיין בוכריס התחדשובחולצות ייצוגיות חדשות באדיבותה של האחת והיחידה הדר בנדרור. עכשיו כהם יפים ומאובזרים כל שנותר להם עם פתיחת עונת התחרויות זה פשוט לשחות טוב וכמה שיותר מהר. אנחנו בכל מקרה סומכים עליהם.

 

מי כוכבים של אמא?

 

ביום העצמאות האחרון ארזו האחים לבית מזור- יפתח (כתה ו' בבית ספר היובל) ואלעד (כתה ג' בבית ספר היובל) את עצמם ואת ההורים תמר ואמיר ויחד עלו קצת להינפש במצפה רמון, כי שם היה פחות צפוף והרבה יותר קריר. בין לבין הם הגיעו לחוות האלפקות המקסימה והעבירו זמן איכות לא רק עם ההורים אלא גם עם האלפקות והלמות החביבות שבמקום. תראו בעצמכם, משתעשעים.

 

מזל טוב

 

האחים דרור ובר שרעבי, הבנים המדליקים של אמא מזל ואבא עידן גדלו בשנה ובמקרה שלהם זה קורה בסמיכות של כמה ימים. אז השניים חגגו יחד מומולדת במתחם הכדורגל בקניון ה'אייס מול' עם החברים הקרובים והמשפוח'ס. היה אקטיבי במיוחד. בתמונה עם העוגה המוי טעימה. מזל טוב כבר איחלנו?


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש