פרסומת
דלג

כבוד באנטיב

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 15/5/2019 12:18 ● מה נשמע 600
מקום חמישי לקבוצת הנערים 'דן פנורמה' בכדורסל בטורניר היוקרתי באנטיב ● הקבוצה בניצוח ושל המאמן אורן חזות השיגה מאמזן של 4:4 וסיימה באמצע הטבלה כשהיא עוברת במיקומה מועדוני כדורסל גדולים כמו לובליאנה (סלובניה) וקופנהאגן (דנמרק) ● כבוד
כבוד באנטיב
אילת על המפה באנטיב. קבוצת הנערים דן פנורמה

עוד הישג יפה למחלקת הנוער בכדורסל, הפעם לקבוצת הנערים הפועל 'דן פנורמה' בניצוחו של המאמן אורן חזות שהשתתפו בטורניר היוקרתי באנטיב צרפת. זו השנה השלישית ברציפות בה מייצגת את אילת בטורניר קבוצת נערים בעיר התאומה. הפעם לקחו חלק בטורניר 8 קבוצות מהמועדונים המובילים באירופה ביניהם: אולימפיק אנטיב (המארחים), לובן משבדיה, סנט פטרסבורג מרוסיה, פרטיזן בלגרד מסרביה, נירנברג מגרמיה ועוד, מה שאומר שרמת הטורניר הייתה גבוהה מאוד. ולמרות החוזק של היריבים, שחקני אילת הוכיחו כי גדל כאן דור עם יסודות ושורשים כשהם מסיימים במקום החמישי והמכובד עם מאזן של 4 ניצחונות ו- 4 הפסדים. לצד הטורניר הספיקו הנערים ליהנות מיום אחד של שופינג וכייף באנטיב וחזרו הביתה עייפים אך מרוצים.

 

מצאו זמן גם לכייף

 

"זו גאווה אמיתית לדור העתיד שלנו", סיכם השבוע מאמן הקבוצה אורן חזות את ההופעה של חניכיו בטורניר. "אין ספק שהמועדון שלנו ממשיך להצעיד את שחקניו להישגים ברמות הבינלאומיות". עוד ביקש חזות להודות לויקטור דדון מנהל הקבוצה שהתלווה אל הנערים לטורניר, סייע ועזר.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש