פרסומת
דלג

סיימנו כך

מאת: רוני חן ● צילום: י. בן יתח ● 5/6/2019 08:33 ● מה נשמע 603
עם ארבע אליפויות והרבה גאוות יחידה, חתמה מחלקת הנוער של אגודת הכדורסל בעיר את אחת העונות הכי טובות שלה ● על מדשאות מלון 'דן פנורמה' על ארוחת ערב ורחצה בבריכה, ניצל מנכ"ל האגודה המיתולוגי יוסי מלול את ההזדמנות להיפרד ● "אני שמח כי אני יודע שאני משאיר אחריי מערכת לתפארת", הוא אמר ואיחל הצלחה להנהלה ולנושאי התפקידים החדשים
סיימנו כך

על מדשאות מלון 'דן פנורמה' המארח, מסביב לשולחנות ערוכים, אחרי שרחצו להנאתם בבריכה ומילאו את הבטן בארוחת ערב מפנקת, סגרו שחקני מחלקת הנוער של הפועל אילת בכדורסל את אחת העונות הכי טובות מבחינתם מבחינה מקצועית, אם לא הטובה ביותר. אחרי הכל 4 אליפויות לא הולכות ברגל, תשאלו את מנהל אולם 'ים סוף', שהיה צריך להחליף השנה עוד ועוד רשתות חדשות לאחר שבכל פעם אלו נגזרו במסגרת חגיגות הניצחון.
שחקנים, מאמנים, מנהלי קבוצות, ספונסרים וחברי הנהלה התקבצו והגיעו לערב המסכם המסורתי אותו ניצל הפעם מנכ"ל המחלקה המיתולוגי, יוסי מלול כדי להיפרד. להיפרד לא רק מתפקיד מנכ"ל מחלקת הנוער של אגודת הכדורסל, אותו נשא בגאווה ב- 15 השנים האחרונות, אלא בעיקר להיפרד באופן רשמי מהילדים ומהאנשים שליוו אותו לאורך כל הדרך במסגרת תפקידו. "אני שמח כי אני יודע שאני משאיר אחריי מחלקת נוער לתפארת", אמר מלול בהתרגשות לבאים ואין ספק שמבחינתו זה בגדר לתלות את הנעליים בשיא. מי שיתפוס את מקומו של מלול כמנכ"ל אגודת הכדורסל כולה, שתחבר החל מהעונה הקרובה תחת גג אחד הן את קבוצת הבוגרים והן את מחלקת הנוער הוא אורן אלמוג, שנכנס בימים אלו ממש לתפקידו.
עוד במהלך אירוע הסיכום ברך יו"ר האגודה החדש טל פנחס, את הנוכחים ופרט בקצרה את האני מאמין שלו בנעליים החדשות, כשהוא מבהיר כי מחלקת הנוער היא גולת הכותרת של אגודת הכדורסל בעיר וכי הוא יעשה הכל יחד עם חברי ההנהלה שלצידו כדי להמשיך ולקדם אותה לשיאים ומקומות חדשים. ועכשיו הגיע זמן תודות וחלוקת גביעים.

 


ראשונים היו נותני החסויות, חלקם מלווים את מחלקת הנוער במשך שנים ארוכות וחלקם נכנסו למסורת חדשה שנועדה לעודד את פעילות הכדורסלנים הצעירים בעיר. בזה אחר זה עלו ובאו האנשים שמאחורי בתי העסק שחתומים על חולצות המשחק וקיבלו מגני הוקרה: דן פנורמה, המכולת שלי, כפר השעשועים, פטקום, מטיילי אילת, קניון מול הים, ארקיע, משב מרקט, מדיפוט, נחמה מילר ופראו.
אחריהם הוזמנו לקבלת פירגון ומגן הוקרה  מנהלי הקבוצות השונות. אבות ואימהות שליוו לאורך כל הדרך כל אחד את הקבוצה שלו והיו ליד ימינם של המאמנים בכל הנדרש: נורית בן יאיר, שי כהן, שחר טובול, סופי ראובן, ענבל פנחס, ויקטור דדון, אורנית בלאס ודניאל אופיר.
עכשיו הגיעה זמן חגיגה כשאל הרחבה הוזמנו בזה אחר לקבל גביעים אישיים והרבה כבוד, לא פחות משחקניהם של ארבע קבוצות מחלקת הנוער שזכו במהלך העונה החולפת באליפויות: קבוצת הילדות ששיחקה בליגת ילדות נגב בניצוחה של המאמנת מירב לוי דיאמנט, קבוצת ילדים א' בניצוחו של המאמן עידו מלול ששיחקו בעונה החולפת בליגה המחוזית ועלו לליגה הלאומית, קבוצת נוער מחוזית בניצוחו של המאמן אוריה מזרחי ששיחקו בליגה מחוזית ועלו לליגה הלאומית וקבוצת נערים ארצית בניצוחו של המאמן עמית לוי שעלו לליגה הלאומית.

 


בסיום החגיגה והפרגונים חולקו גביעים לשחקנים שנבחרו כמשתפרי העונה:


אביה כהן- קבוצת הילדות, יאיר מיכלין- קבוצת קטסל, מועלם אריאל- ילדים מחוזית, מקסים פילולנקו- ילדים לאומית, ניב הרוש- נערים מחוזית, הדר נגר- נערים ארצית, שי ישראל- נוער לאומית ויונתן אזולאי- נוער מחוזית.
לקינוח האירוע, הדובדבן שבקצפת חולקו גביעי הצטיינות לשמונה שחקנים  צעירים המצטיינים בקבוצותיהם: דורון בר מקבוצת הילדות, יובל כראל- נוער מחוזית, עידו הראל- נוער לאומית, ריף זהבי- נערים ארצית, עומר קורן- נערים מחוזית, אפיק רימון- ילדים לאומית, עידו בכור- ילדים מחוזית, נהוראי אלמקייס- קטסל.
תם אבל לא נשלם. אוטוטו תצא המחלקה לפגרת הקיץ ותחזור להמשך פעילות נמרצת וכוחות מחודשים לקראת עונה חדשה בתקווה שתהייה מוצלחת לא פחות מזו שחלפה.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש